шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мікрофон Logitech Yeti Orb

Ціни127Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити мікрофон Logitech Yeti Orb за ціною від 2089 грн.
Відео 17Фото 13

Характеристики та опис Logitech Yeti Orb

Вага (г): 230; Розміри (мм): 196x115x115; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 72; Звуковий тиск (дБ): 117; Частотний діапазон (Гц): 70 – 20000; Діаграма спрямованості: кардіоїдна; односпрямований; Принцип дії: конденсаторний;ютера; Мікрофон: для комп'
Колір
Мікрофондля комп'ютера
Принцип діїконденсаторний
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонаодноспрямований
Діаграма спрямованостікардіоїдна
Частотний діапазон70 – 20000 Гц
Звуковий тиск117 дБ
Співвідношення сигнал/шум72 дБ
Частота дискретизації АЦП48 кГц
Розрядність АЦП24 біт
Функції та роз'єми
Роз'єм підключенняUSB-C
Інше
Підсвітка / RGB with LightSync /
Матеріал корпусапластик
Розміри196x115x115 мм
Вага230 г
Комплектаціязнімний кабель
тринога
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 089  до 4 518 грн.
Мікрофон Logitech G Yeti Orb Black (988-000551) 988-000551
Artline.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Мікрофон LOGITECH Yeti Orb RGB Gaming with LIGHTSYNC Black (988-000551) 988-000551
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558) 988-000558
Click.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Touch (Дніпро)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb Rgb Black (988-000551)
Цифра (Київ)
2 853 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb Rgb Black (988-000551)
Stls.store (Київ)
2 880 грн.
← купити
Logitech 988-000551
Mallprix.com (Київ)
2 808 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming LIGHTSYNC Black (988-000551)
АЛЛО (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB with LIGHTSYNC OFF White
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551) 988-000551
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551) 988-000551
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB (988-000551) Black 988-000551
Telemart.ua (Київ)
← купити
Мiкрофон Logitech g Yeti Orb rgb Black (988-000551)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 960 грн.
← купити
Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Tehnomart.com (Київ)
2 824 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB Black (988-000551)
Zaua.store (Львів)
2 378 грн.
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558) UA 988-000558
Sota.store (Київ)
← купити
Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551) 988-000551
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 698 грн.
← купити
Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558) GYetiOrbRGBGamingMicwithLightsyncOff-White(988-0005
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мікрофон для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti Orb Black (988-000549)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 697 грн.
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Gamehub.com.ua (Київ)
2 976 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti Orb Rgb Black (988-000551) 988-000551
Openshop.ua (Київ)
2 504 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 779 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB (988-000551) Black 988-000551
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551) 988-000551
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 187 грн.
← купити
Микрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 197 грн.
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Nkt.ua (Київ)
2 750 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551) 988-000551
ШО (Київ)
2 674 грн.
← купити
Logitech Yeti ORB RGB Black (988-000551)
Mobileplanet.ua (Одеса)
2 257 грн.
← купити
Logitech 988-000558 — LOGITECH G Yeti Orb RGB Gaming Mic with LIGHTSYNC - OFF WHITE - USB - EMEA28-935
Comtrade.ua (Київ)
2 862 грн.
← купити
Мікрофон студійний/ для ПК Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558) Yeti ORB RGB White (988-000558)
Denika.ua (Харків)
2 850 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB LIGHTSYNC Off-White (988-000558) 988-000558
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB Black (988-000551)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 235 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
MAUDAU (Київ)
3 335 грн.
← купити
Logitech Мікрофон Logitech Yeti Orb White RGB (988-000558)
MTA.ua (Київ)
← купити
Logitech Yeti ORB RGB with LightSync Black (988-000551) l988-000551
Kvshop.com.ua (Київ)
3 377 грн.
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558) 988-000558
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 925 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Lightsync Black (L988-000551)
Кібернетики (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551) 988-000551
Compx.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb White (988-000558) 988-000558
Artline.ua (Київ)
← купити
Мікрофон LOGITECH G Yeti Orb RGB with LIGHTSYNC - OFF WHITE (L988-000558) 988-000558
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551) 988-000551
Click.ua (Київ)
← купити
Logitech 988-000558
Mallprix.com (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech g Yeti Orb rgb Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558) 988-000558
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551) GYetiOrbRGBGamingMicwithLightsyncBlack(988-000551)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мікрофон для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti Orb Black (988-000549)
Timesport.com.ua (Львів)
3 691 грн.
← купити
Мікрофон Logitech Yeti ORB RGB Black (988-000551) 988-000551
Sota.store (Київ)
2 205 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558)
Redprice.sale (Львів)
2 817 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558)
Timesport.com.ua (Львів)
2 814 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 823 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558) 988-000558
Zaua.store (Львів)
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB Black (988-000551)
Timesport.com.ua (Львів)
2 375 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB Black (988-000551)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 384 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558) 988-000558
Saren.com.ua (Львів)
3 000 грн.
← купити
Мікрофон Logitech Yeti Orb RGB Gaming with LIGHTSYNC Black (988-000551) UA 988-000551
Sota.store (Київ)
2 864 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB Black (988-000551)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 381 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 820 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti Orb Rgb White (988-000558) 988-000558
Openshop.ua (Київ)
3 125 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB Black (988-000551)
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb Condenser RGB Lightsync (L988-000558) White L988-000558
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558) 988-000558
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 887 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 967 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558) 988-000558
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558) 988-000558
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB Black (988-000551)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 089 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB Black (988-000551)
Timesport.com.ua (Львів)
3 409 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558)
Timesport.com.ua (Львів)
3 238 грн.
← купити
Logitech 988-000551 — LOGITECH G Yeti Orb RGB Gaming Mic - LIGHTSYNC - BLACK - USB
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB (988-000558) White 988-000558
Telemart.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB LIGHTSYNC Black (988-000551) 988-000551
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мікрофон студійний/ для ПК Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551) G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Denika.ua (Харків)
2 147 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech Yeti Orb RGB Off-White (988-000558)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
MAUDAU (Київ)
3 396 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
MAUDAU (Київ)
3 536 грн.
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558)
MAUDAU (Київ)
3 268 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
MAUDAU (Київ)
3 251 грн.
← купити
Logitech Мікрофон Logitech G Yeti Orb Black RGB (988-000551)
MTA.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech Yeti Orb RGB Off-White (988-000558) 988-000558
Compx.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb Condenser RGB Lightsync White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
2 955 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black
Rozetka.ua (Київ)
4 206 грн.
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
3 155 грн.
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
3 102 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
3 743 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558) ( Білий ) 30942
Rozetka.ua (Київ)
3 736 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551) Чорний 23402
Rozetka.ua (Київ)
3 719 грн.
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
3 704 грн.
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558) [132845]
Rozetka.ua (Київ)
3 949 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551) [119861]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
3 604 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
3 616 грн.
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
3 569 грн.
← купити
Мікрофон студійний/ для ПК Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
3 420 грн.
← купити
Мікрофон для ПК Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
2 576 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
3 868 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
3 855 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync [92903]
Rozetka.ua (Київ)
3 927 грн.
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мiкрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB White (988-000558) ( Білий )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
3 922 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
3 950 грн.
← купити
Мікрофон Logitech Yeti Orb RGB Off-White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Студійний мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
3 551 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Logitech Yeti ORB RGB White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
3 552 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558) Logitech 988-000558 920779
Rozetka.ua (Київ)
3 959 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551) Logitech 988-000551 926693
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB підсвічування 988-000551
Rozetka.ua (Київ)
3 918 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
2 859 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
3 769 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync (ek05205)
Rozetka.ua (Київ)
4 503 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off- (ek05250)
Rozetka.ua (Київ)
4 518 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
3 653 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Off-White (988-000558)
Rozetka.ua (Київ)
3 791 грн.
← купити
Мікрофон Logitech G Yeti Orb RGB Gaming Mic with Lightsync Black (988-000551)
Rozetka.ua (Київ)
3 778 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Yeti Orb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрофон Logitech Yeti Orb. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрофон Logitech Yeti Orb у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія