шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (призначення (необов'язково))
для ноутбука
Каталог товарів

Ціни122Опис Відгуки2Обговорення  Корисне2
Купити комп'ютерні колонки Logitech Z-207 за ціною від 2640 грн.
Відео 6Фото 9

Характеристики та опис Logitech Z-207

Розміри фронтальних (мм): 90x241x124; Матеріал колонок: пластик; вихід для навушників; mini-Jack (3.5 мм); Bluetooth: Bluetooth; Сумарна потужність (Вт): 10; Кількість смуг: 1; Кількість колонок: комплект 2.0
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Колір
Кількість колоноккомплект 2.0
Кількість смуг1
Технічні характеристики
Сумарна потужність10 Вт
Фронт5 Вт/канал
Функції та можливості
ФункціїBluetooth
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
вихід для навушників
Інше
Регулятор гучностіспереду
Матеріал колонокпластик
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)90x241x124 мм
Вага0.99 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
отличная модель, очень понравилось
3 лютого 2022, 17:37 #
Переваги:Подключение через блютуз.

Недоліки:Не регулируеться наклон ножки

Коментар:Отличная модель за свои деньги, за 2 недели пользования проблем нету.

Автор:Рома Рома

чудова модель, дуже сподобалася
15 грудня 2024, 17:39 #
Переваги:Якість звучання, ціна за таку якість звучання

Недоліки:Поки що нічого не розчарувало

Коментар:Подарував тату на день народження, задоволений.
В мене є більш якісний сет колонок від Edifier, що в 2,5 рази дорожче. Там помітно краще та більш обємне звучання. Але компактність цієї моделі разом з її функціоналом мені сподобалась. Точно краще звуку з ноутбуку планшету, саундбару та монітору

Автор:Max Rockatansky  пользуюсь Logitech Z-207 кілька місяців

від 2 640  до 4 206 грн.
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295) 980-001295
Artline.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Колонки для компютера Logitech Z207 Black (980-001295) 980-001295
Openshop.ua (Київ)
3 011 грн.
← купити
Logitech 980-001295
Mallprix.com (Київ)
2 689 грн.
← купити
Logitech Z207 White (980-001292)
АЛЛО (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292) 980-001292
Click.ua (Київ)
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295)
Redprice.sale (Львів)
3 012 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z-207 White (980-001292) 980-001292
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z-207 White (980-001292) 980-001292
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z207 (980-001292) White 980-001292
Telemart.ua (Київ)
← купити
Колонки LOGITECH Z207 Bluetooth Black (L980-001295) L980-001295
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустика Logitech z207 Bluetooth White (l980-001292)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 904 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295) Z207 Black (980-001295)
Denika.ua (Харків)
2 718 грн.
← купити
Logitech Z207 Black (980-001295)
Tehnomart.com (Київ)
2 672 грн.
← купити
Logitech 980-001292 — LOGITECH Z207 Bluetooth Stereo Speakers - OFF-WHITE
Comtrade.ua (Київ)
2 693 грн.
← купити
Logitech Z207 Bluetooth Computer Speakers Black (L980-001295) Z207BluetoothComputerSpeakersBlack(L980-001295)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295) UA 980-001295
Sota.store (Київ)
2 745 грн.
← купити
Акустика LOGITECH Z207 Black (980-001295)
ТЕХНОточка (Київ)
2 766 грн.
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 015 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292)
Zhuk.ua (Київ)
2 810 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292)
Gamehub.com.ua (Київ)
2 852 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 2.1 White (980-001292) (980-001292)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z-207 Black (980-001295) L980-001295
Comtrading.ua (Київ)
2 772 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295)
Nkt.ua (Київ)
2 642 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295) 980-001295
ШО (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z-207 White (980-001292)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 840 грн.
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 764 грн.
← купити
Комп'ютерна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Акустична система для ПК Logitech Z207 (L980-001292) Off White L980-001292
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Колонки Logitech Z207 Black (980-001295) 980-001295
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 917 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z-207 White (980-001292)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 640 грн.
← купити
Акустична система Logitech 2.0 Z207 Black (980-001295)
MAUDAU (Київ)
3 004 грн.
← купити
Logitech Акустична система Logitech Z-207 Black 2.0
MTA.ua (Київ)
← купити
Logitech Z207 White (980-001292) 980-001292
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустика Logitech Z207 Bluetooth Black (L980-001295) (6582113) YC-6582113
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 814 грн.
← купити
Акустична система Logitech 2.0 Z207 Black (980-001295) 980-001295
Compx.ua (Київ)
2 701 грн.
← купити
Акустична система Logitech Bluetooth Computer Speakers Z207 White (980001292)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z207 Off-white (980-001292) 980-001292
Artline.ua (Київ)
← купити
Logitech 980-001292
Mallprix.com (Київ)
2 714 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Redprice.sale (Львів)
2 737 грн.
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 018 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 743 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295) 980-001295
Click.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z207 (980-001295) Black 980-001295
Telemart.ua (Київ)
← купити
Колонки LOGITECH Z207 Bluetooth WHITE (L980-001292) L980-001292
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295) 980-001295
Zaua.store (Львів)
← купити
Акустика Logitech z207 Bluetooth Black (l980-001295)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Logitech Z207 White (980-001292) Z207White(980-001292)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Timesport.com.ua (Львів)
2 734 грн.
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295)
Timesport.com.ua (Львів)
3 009 грн.
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295)
Saren.com.ua (Львів)
3 000 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Timesport.com.ua (Львів)
2 680 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Redprice.sale (Львів)
2 683 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Акустика LOGITECH Z207 White (980-001292)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 686 грн.
← купити
Акустична система Logitech z207 Black (980-001295)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 820 грн.
← купити
Акустична система Logitech z207 White (980-001292)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292) Z207 White (980-001292)
Denika.ua (Харків)
← купити
Logitech Z207 White (980-001292)
Tehnomart.com (Київ)
2 697 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292) 980-001292
Comtrading.ua (Київ)
2 802 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292) L980-001292
Comtrading.ua (Київ)
2 872 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292)
Nkt.ua (Київ)
2 667 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292) UA 980-001292
Sota.store (Київ)
← купити
Logitech 980-001295 — LOGITECH Z207 Bluetooth Stereo Speakers - BLACK
Comtrade.ua (Київ)
2 812 грн.
← купити
Колонки Logitech Z207 White (980-001292) 980-001292
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 Black (980-001295)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 893 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 740 грн.
← купити
Акустична система Logitech 2.0 Z207 White (980-001292)
MAUDAU (Київ)
3 335 грн.
← купити
Акустика Logitech Z207 Bluetooth White (L980-001292)
MAUDAU (Київ)
3 320 грн.
← купити
Акустика Logitech Z207 Bluetooth White (L980-001292) (6601940)
MAUDAU (Київ)
2 983 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 (980-001292) біла
MAUDAU (Київ)
3 703 грн.
← купити
Logitech Акустична система Logitech Z-207 White 2.0
MTA.ua (Київ)
← купити
Logitech Z-207 Black (980-001295) 980-001295
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустика Logitech Z207 Bluetooth White (L980-001292) (6601940) YC-6601940
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Акустична система Logitech 2.0 Z207 White (980-001292) 980-001292
Compx.ua (Київ)
← купити
Акустика Z207 Bluetooth White Logitech (2000003435630)
Rozetka.ua (Київ)
3 359 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z207 Bluetooth біла
Rozetka.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 з Bluetooth чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z-207 Black (980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
3 247 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z-207 White
Rozetka.ua (Київ)
4 206 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z-207 Black (980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
3 285 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
3 114 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z-207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
3 557 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z-207 Black (980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
3 558 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z-207 Black (980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
3 230 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика Logitech z207 Bluetooth White (l980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
3 608 грн.
← купити
Акустика Logitech z207 Bluetooth Black (l980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech z207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
3 505 грн.
← купити
Акустична система Logitech z207 Black (980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (296995)
Rozetka.ua (Київ)
3 749 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (314600)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
3 719 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 724 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика Logitech Z207 Bluetooth White (L980-001292) (6601940)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика Logitech Z207 Bluetooth Black (L980-001295) (6582113)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech 2.0 Z207 Black (980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
3 326 грн.
← купити
Акустична система Logitech 2.0 Z207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
3 692 грн.
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
3 284 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Logitech Z-207 White (980-001292) Logitech 980-001292 926690
Rozetka.ua (Київ)
3 509 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 (980-001292) біла
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика Logitech Z207 bluetooth білий (L980-001292) (6601940)
Rozetka.ua (Київ)
3 674 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 2.1 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
3 989 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 Black (980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
3 337 грн.
← купити
Акустична система Logitech Z207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультимедійна акустика Logitech Z207 White (980-001292)
Rozetka.ua (Київ)
3 525 грн.
← купити
Колонки для комп'ютера Logitech Z207 Black (980-001295)
Rozetka.ua (Київ)
3 833 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Z-207, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки Logitech Z-207. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки Logitech Z-207 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія