шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 5Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підгузки  за ціною від 359 грн.

Серия Lolly Extra Soft & Dry 4

Модифікації Lolly Extra Soft & Dry 4 1
Характеристики [Extra Soft & Dry 4 / 40 pcs]
Призначення
дитячі
Тип
підгузки
Використання
одноразові
Вага дитини
7 – 18 кг
Розмір підгузка
4
Кількість в упаковці
40 шт.
Застібка
липучка
Стать
унісекс
Індикатор наповнюваності
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  225 грн.    до  650 грн.
Chicolino Diapers 4
4 р / 36 шт
від 352 грн.
Lupilu Premium Diape...
4 р / 46 шт
від 385 грн.
Bambik Diapers 4
4 р / 36 шт
від 209 грн.
Dada Pure Care 4
4 р / 33 шт
від 400 грн.
Dada Extra Soft 4
4 р / 46 шт
від 295 грн.
LuckyPin Diapers 4
4 р / 50 шт
від 395 грн.
Lolly Premium Soft D...
4 р / 36 шт
від 285 грн.
Lupilu Premium Pants 4
4 р / 39 шт
від 460 грн.
Giggles Premium 4
4 р / 30 шт
від 254 грн.
Unijoy Premium Soft 4
4 р / 32 шт
від 428 грн.
Babydream Premium 4 ...
4+ р / 36 шт
від 465 грн.
Babydream Premium 4
4 р / 40 шт
Dada Extra Soft 4
4 р / 48 шт
від 349 грн.
Evy Baby Diapers 4
4 р / 40 шт
від 299 грн.
Dada Elite Care 4
4 р / 33 шт
від 258 грн.
Joy Soft Protection 4
4 р / 50 шт
від 377 грн.
Sleepy Extra 4
4 р / 52 шт
від 374 грн.
Dada Extra Soft 4
4 р / 50 шт
від 345 грн.
Joy Every Day 4
4 р / 50 шт
від 265 грн.
Chicolino Soft Comfo...
4 р / 34 шт
від 335 грн.
Dino Baby Diapers 4
4 р / 40 шт
від 283 грн.
Dada Extra Care 4
4 р / 42 шт
від 310 грн.
Huggies Classic 4
4 р / 50 шт
від 425 грн.
Giggles Natural 4
4 р / 30 шт
від 219 грн.
Chicolino Diapers 4
4 р / 48 шт
від 390 грн.
Bebem Natural 4
4 р / 30 шт
від 270 грн.
Bebem Natural 4
4 р / 52 шт
від 401 грн.
Dolphin Maxi 4
4 р / 32 шт
від 269 грн.
Babydream Fun and Fi...
4+ р / 44 шт
від 525 грн.
4 р / 46 шт

від 359  до 545 грн.
Lolly Soft Размер 4 (7-18 кг.), 40 шт. (4820174981266) SoftРазмер4(7-18кг.),40шт.(4820174981266)
COMFY.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Підгузки Lolly Extra Soft & Dry Maxi розмір 4 (7-18 кг), 40 шт
Eva.ua (Київ)
361 грн.
← купити
Підгузки Lolly Extra Soft & Dry Maxi 4 7-18 кг 40 шт (4820174981266)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячі підгузки Lolly Extra Soft & Dry Maxi розмір 4 (7-18 кг) 40 шт
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Дитячі підгузки Lolly Extra Soft & Dry Maxi розмір 4 (7-18 кг), 40 шт Дитячі одноразові підгузники з індикатором вологи Памп
Rozetka.ua (Київ)
499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lolly Extra Soft & Dry 4 / 40 pcs, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підгузки . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підгузки у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія