шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Навушники Lorgar Noah 500

Ціни34Опис Відгуки1Обговорення  Корисне2
Купити навушники Lorgar Noah 500 за ціною від 1499 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис Lorgar Noah 500

Вага (г): 244; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 58; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 92; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Затримка звуку (мс): 60; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10; Довжина кабелю (м): 1.5; Підведення кабелю: односторонній
Рейтинг за відгуками:
0
1
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.3
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.5 м
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Затримка звуку60 мс
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість92 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників1000 мАгод
Час роботи (музика)58 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага244 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Вдала конструкція для тривалого використання
21 квітня 2026, 11:02 #
Переваги:стабільний бездротовий звʼязок
легкі, не тиснуть на голову

Недоліки:немає ще такого

Коментар:Обирала цю гарнітуру насамперед для роботи з дому. Оскільки в мене протягом дня багато мітів, ключовими критеріями були комфорт на голові та якість мікрофона. В мене вже пару років працює без пробем вебка від Lorgar, тому вирішила доповнити комплект навушниками того ж бренду
Найголовніше для мене це те, що вони майже невідчутні на голові. Коли робочий день триває 8 годин і більша частина часу проходить у дзвінках, відсутність тиску на голову та вуха це величезний плюс. меене чути добре, я всіх теж добре чую. Бездротове підключення працює стабільно, тому можу радити цю модель

Автор:Violetta  пользуюсь Lorgar Noah 500 кілька місяців

від 1 499  до 2 789 грн.
Lorgar Накладні навушники Lorgar Noah 500 Black (LRG-GHS500)
MTA.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Навушники Lorgar Noah 500 Wireless Gaming Black (LRG-GHS500) LRG-GHS500
Artline.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники Lorgar Noah 500 Black (LRG-GHS500)
Soho.com.ua (Київ)
1 559 грн.
← купити
Навушники Lorgar Noah 500 Wireless Gaming Black (LRG-GHS500) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Гарнітура Lorgar Noah 500 Black (LRG-GHS500) LRG-GHS500
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнітура Lorgar Noah 500 Wireless Gaming Black (LRG-GHS500) LRG-GHS500
Click.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Навушники Lorgar Noah 500 Wireless Gaming Black (LRG-GHS500) LRG-GHS500
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура LORGAR Noah 500 Wireless Gaming Black (LRG-GHS500) LRG-GHS500
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Lorgar LRG-GHS500
Mallprix.com (Київ)
1 505 грн.
← купити
Навушники Lorgar Noah 500 Wireless (LRG-GHS500) Black LRG-GHS500
Telemart.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lorgar Noah 500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Lorgar Noah 500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Lorgar Noah 500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія