шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити мангал / гриль Lund 67420 за ціною від 4526 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Lund 67420

Споживана потужність (Вт): 2400; боковий столик; решітка; вбудований термометр; Робоча поверхня (мм): 470x340; Потужність пальників (кВт): 2.4; Конструкція: стаціонарна; Паливо (джерело): електрика; Тип: гриль BBQ
Тип
гриль BBQ
Паливо (джерело)
електрика
Конструкція
стаціонарна
Потужність пальників
2.4 кВт
Робоча поверхня
470x340 мм
Функції та можливості
вбудований термометр
Комплектація
решітка
боковий столик
Споживана потужність
2400 Вт
Форма
кругла
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  7000 грн.

від 4 526  до 8 321 грн.
Гриль Lund електричний 2400 Вт (67420)
MAUDAU (Київ)
7 449 грн.
← купити
Електрогриль Lund 67420
Saren.com.ua (Львів)
4 536 грн.
← купити
Гриль LUND 67420
Motoblok.biz (Київ)
6 262 грн.
← купити
LUND Гриль LUND 67420 Black
MTA.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Гриль LUND 67420 LU
Rozetka.ua (Київ)
7 106 грн.
← купити
Електрогриль Lund 67420
Redprice.sale (Львів)
4 529 грн.
← купити
Електрогриль Lund 67420
Timesport.com.ua (Львів)
4 526 грн.
← купити
Електрогриль Lund 67420
Tomdom.in.ua (Львів)
4 535 грн.
← купити
Електрогриль 2400 Вт 47 х 34 см (67420)
Rozetka.ua (Київ)
8 321 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lund 67420, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мангал / гриль Lund 67420. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мангал / гриль Lund 67420 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія