шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір ножів Maestro MR 1413 за ціною від 560 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Maestro MR 1413

Країна походження бренду: Україна; Матеріал рукояті: пластик; Підставка: Матеріал леза: сталь; овочечистка; підставка; Ніж для хліба (см): 20; Ніж для очищення (см): 8.8; Обробний (см): 20; Кухарський (см): 20; Універсальний (см): 12.5; для хліба; розділювальний; для очищення; кухарський; універсальний
Предметів в наборі
6 шт.
Ножі
універсальний
кухарський
для очищення
розділювальний
для хліба
Універсальний
12.5 см
Кухарський
20 см
Розділювальний
20 см
Ніж для очищення
8.8 см
Ніж для хліба
20 см
Додатково
підставка
овочечистка
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  700 грн.    до  900 грн.

від 560  до 1 300 грн.
Maestro Набір кухонних ножів Maestro MR-1413 Beige
MTA.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Набір ножів Maestro підставка обробна дошка тримач паперу 8 предметів (MR-1413-BLACK)
Rozetka.ua (Київ)
860 грн.
← купити
Maestro Набір кухонних ножів Maestro MR-1413 Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Maestro Набір кухонних ножів Maestro MR-1413 Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Набір ножів Maestro підставка обробна дошка тримач паперу 8 предметів (MR-1413-BEIGE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір ножів Maestro підставка обробна дошка тримач паперу 8 предметів (MR-1413-GREY)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір кухонних ножів Maestro MR-1413-Black 8 предметів чорний 5168021
Rozetka.ua (Київ)
839 грн.
← купити
Набір кухонних ножів Maestro MR-1413-Grey 8 предметів сірий 5168016
Rozetka.ua (Київ)
805 грн.
← купити
Набір ножів Maestro 8-в-1 бежевий (MR-1413-BEIGE)
Rozetka.ua (Київ)
1 113 грн.
← купити
Набір ножів Maestro 8-в-1 чорний (MR-1413-BLACK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro MR 1413, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір ножів Maestro MR 1413. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір ножів Maestro MR 1413 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія