шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кухонний ніж Maestro MR-1447 за ціною від 142 грн.

Характеристики та опис Maestro MR-1447

Країна походження бренду: Україна; Довжина леза (см): 20.3; Матеріал рукояті: пластик; Матеріал леза: сталь; Тип: для нарізки
Колір
Тип
для нарізки
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
20.3 см
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 142  до 576 грн.
Нож Maestro Damascus Coating 20 см 1447-MR
Kitchen.ua (Київ)
287 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro MR-1447 200 мм обробний
MAUDAU (Київ)
323 грн.
← купити
Ніж універсальний Maestro 34 см (MR1447)
Rozetka.ua (Київ)
321 грн.
← купити
Ніж кухарський MAESTRO 8" MR-1447
Rozetka.ua (Київ)
376 грн.
← купити
Універсальний ніж Maestro MR1447
Rozetka.ua (Київ)
337 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний (MR-1447)
Rozetka.ua (Київ)
394 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний (MR-1447)
Rozetka.ua (Київ)
435 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro MR-1447 200 мм обробний
Rozetka.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний (MR-1447)
Rozetka.ua (Київ)
448 грн.
← купити
Універсальний ніж Maestro MR1447
Rozetka.ua (Київ)
328 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro MR-1447, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Maestro MR-1447. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Maestro MR-1447 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія