шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кухонний ніж Maestro MR-1451 за ціною від 245 грн.

Характеристики та опис Maestro MR-1451

Країна походження бренду: Україна; Довжина леза (см): 20.3; Матеріал рукояті: пластик; Матеріал леза: сталь; Тип: для нарізки
Колір
Тип
для нарізки
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
20.3 см
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 245  до 511 грн.
Нож Maestro 20 см 1451-MR
Kitchen.ua (Київ)
333 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1451
MAUDAU (Київ)
379 грн.
← купити
Кухонний ніж Maestro універсальний 203 мм Black (MR1451)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ніж універсальний 20 см MAESTRO MR1451
Rozetka.ua (Київ)
398 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1451 (MR-1451)
Rozetka.ua (Київ)
457 грн.
← купити
Ніж універсальний 20 см MAESTRO MR1451
Rozetka.ua (Київ)
386 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1451 (MR-1451)
Rozetka.ua (Київ)
511 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1451
Rozetka.ua (Київ)
387 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1451 (MR-1451)
Rozetka.ua (Київ)
509 грн.
← купити
Ніж Maestro MR 1451 MR-1451
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Ніж універсальний 20 см MAESTRO MR1451
Rozetka.ua (Київ)
392 грн.
← купити
Ніж універсальний Maestro MR-1451 (20 см)
Rozetka.ua (Київ)
363 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1451 (MR-1451)
Rozetka.ua (Київ)
337 грн.
← купити
Ніж Maestro MR-1451
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ніж кухонний Maestro - 200 мм обробний MR-1451 1 шт.
Rozetka.ua (Київ)
422 грн.
← купити
Ніж універсальний Maestro 20 см (MR-1451)
Rozetka.ua (Київ)
445 грн.
← купити
Ніж кухарський Maestro довжина 20 см (1451)
Rozetka.ua (Київ)
323 грн.
← купити
Ніж мультиніж великий MR-1451 Maestro
Rozetka.ua (Київ)
287 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1451
Rozetka.ua (Київ)
472 грн.
← купити
Ніж Maestro MR-1451
Rozetka.ua (Київ)
245 грн.
← купити
Ніж для нарізки Maestro 203 мм (MR-1451)
Rozetka.ua (Київ)
270 грн.
← купити
Ніж професійний Maestro 33 см (MR-1451)
Rozetka.ua (Київ)
395 грн.
← купити
Ніж кухарський Maestro довжина 20 см (1451 MR)
Rozetka.ua (Київ)
339 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro MR-1451, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Maestro MR-1451. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Maestro MR-1451 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія