шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кухонний ніж Maestro MR-1452 за ціною від 230 грн.

Характеристики та опис Maestro MR-1452

Країна походження бренду: Україна; Full tang; Довжина леза (см): 15.2; Матеріал рукояті: пластик; Матеріал леза: сталь; Тип: обваловувальний
Колір
Тип
обваловувальний
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
15.2 см
Full tang (підвищена міцність)
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  300 грн.    до  425 грн.

від 230  до 549 грн.
Нож Maestro 15 см 1452-MR
Kitchen.ua (Київ)
321 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 150 мм обвалочний MR-1452
MAUDAU (Київ)
360 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro - 150 мм обвалочний MR-1452 (MR-1452)
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 150 мм обваловувальний MR-1452 (MR-1452)
Rozetka.ua (Київ)
442 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 150 мм обваловувальний MR-1452 (MR-1452)
Rozetka.ua (Київ)
486 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 150 мм обвалочний MR-1452
Rozetka.ua (Київ)
367 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 150 мм обваловувальний MR-1452 (MR-1452)
Rozetka.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 150 мм обвалочний MR-1452 (MR-1452) нержавіюча сталь
Rozetka.ua (Київ)
488 грн.
← купити
Ніж обвалочний MAESTRO MR1452
Rozetka.ua (Київ)
366 грн.
← купити
Ніж Maestro MR1452 MR-1452
Rozetka.ua (Київ)
295 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro MR-1452, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Maestro MR-1452. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Maestro MR-1452 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія