шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кухонний ніж Maestro MR-1461 за ціною від 370 грн.

Характеристики та опис Maestro MR-1461

Країна походження бренду: Україна; Довжина леза (см): 20.3; Матеріал рукояті: пластик; Матеріал леза: сталь; Тип: для нарізки
Колір
Тип
для нарізки
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
20.3 см
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 370  до 978 грн.
Нож Maestro 20 см 1461-MR
Kitchen.ua (Київ)
486 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1461
MAUDAU (Київ)
554 грн.
← купити
Кухонний ніж Maestro універсальний 20 см Black (MR1461)
Rozetka.ua (Київ)
544 грн.
← купити
Кухонний ніж універсальний 8" Maestro MR 1461 Classik
Rozetka.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Універсальний ніж 20,3 см Maestro MR-1461
Rozetka.ua (Київ)
536 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro MR-1461s - 200 мм обробний (DR-000017927)
Rozetka.ua (Київ)
794 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1461 (MR-1461)
Rozetka.ua (Київ)
670 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1461 (MR-1461)
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1461
Rozetka.ua (Київ)
566 грн.
← купити
Ніж кухонний Maestro 200 мм обробний MR-1461 (MR-1461) нержавіюча сталь
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro MR-1461, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Maestro MR-1461. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Maestro MR-1461 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія