шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний ніж Maestro MR-1483 за ціною від 1455 грн.

Характеристики та опис Maestro MR-1483

Країна походження бренду: Україна; Full tang; Довжина леза (см): 17.5; Тип пластику: микарта; Матеріал рукояті: сталь зі вставкою; Матеріал леза: сталь; Тип: для нарізки
Колір
Тип
для нарізки
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
сталь зі вставкою
Тип пластику
микарта
Довжина леза
17.5 см
Full tang (підвищена міцність)
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1400 грн.    до  2000 грн.

від 1 455  до 2 400 грн.
Ніж кухонний Maestro DamasСus Steel MR-1483 17.5 см
Rozetka.ua (Київ)
1 788 грн.
← купити
Ніж універсальний Maestro MR-1483 Damascus 7" дамаська сталь 17,5 см
Rozetka.ua (Київ)
2 400 грн.
← купити
Ніж Maestro Damascus Steel MR-1483 (17,5 см)
Rozetka.ua (Київ)
1 455 грн.
← купити
Ніж загального призначення Maestro Damascus Steel 17.5 см (MR-1483)
Rozetka.ua (Київ)
1 544 грн.
← купити
Ніж універсальний Maestro 17.5 см із дамаської сталі MR-1483
Rozetka.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro MR-1483, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Maestro MR-1483. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Maestro MR-1483 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія