шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити міксер Maestro MR-500 за ціною від 595 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Maestro MR-500

Джерело живлення: мережа; гаки для замішування; Передустановлені програми: Ємності: Насадки: віничок: подвійний вінчик; Турборежим; Кількість швидкостей: 5; Потужність (Вт): 600; Тип пристрою: ручний міксер
Колір
Тип пристрою
ручний міксер
Потужність
600 Вт
Кількість швидкостей
5
Турборежим
Насадки
подвійний вінчик
гаки для замішування
Джерело живлення
мережа
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 595  до 1 699 грн.
Міксер Maestro MR-500 Black
Euro-technika.com.ua (Львів)
595 грн.
← купити
Міксер ручний занурювальний кухонний Maestro MR-500 600Вт чорний
MAUDAU (Київ)
888 грн.
← купити
Міксер Maestro MR-500 PG-MR500
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
723 грн.
← купити
Міксер ручний Maestro 600Вт чорний (MR-500)
Rozetka.ua (Київ)
1 182 грн.
← купити
Міксер ручний занурювальний кухонний Maestro MR-500 600Вт чорний
Rozetka.ua (Київ)
907 грн.
← купити
Міксер ручний Maestro 600Вт чорний (MR-500)
Rozetka.ua (Київ)
1 290 грн.
← купити
Міксер ручний Maestro 600Вт чорний (MR-500)
Rozetka.ua (Київ)
1 122 грн.
← купити
Міксер Maestro MR-500, 600 Вт.
Rozetka.ua (Київ)
1 250 грн.
← купити
Міксер Maestro 600 Вт, MR-500
Rozetka.ua (Київ)
718 грн.
← купити
Блендер занурювальний Maestro MR 500 Вт з чашею 0,6 л нержавіюча сталь ручний кухонний міксер подрібнювач (9О5)
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro MR-500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер Maestro MR-500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер Maestro MR-500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія