шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити міксер Maestro MR-553 за ціною від 1203 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Maestro MR-553

Основний матеріал чаші: метал; Джерело живлення: мережа; гаки для замішування; Насадки: віничок: подвійний вінчик; Передустановлені програми: Ємності: основна чаша; Обертання чаші; Турборежим; Кількість швидкостей: 5; Потужність (Вт): 540; Основна чаша (л): 3.5; Тип пристрою: стаціонарний міксер
Колір
Тип пристрою
стаціонарний міксер
Основна чаша
3.5 л
Потужність
540 Вт
Кількість швидкостей
5
Турборежим
Обертання чаші
Ємності
основна чаша
Насадки
подвійний вінчик
гаки для замішування
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
метал
Знімний міксер
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1900 грн.

від 1 203  до 2 500 грн.
Міксер Maestro MR553
Цифра (Київ)
1 203 грн.
← купити
Міксер Maestro MR553
Stls.store (Київ)
1 215 грн.
← купити
Міксер стаціонарний з чашею кухонний Maestro MR-553 540Вт
MAUDAU (Київ)
1 730 грн.
← купити
Міксер з чашею Maestro MR-553 PG-MR553
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 300 грн.
← купити
Міксер з чашею Maestro 540Вт (MR-553)
Rozetka.ua (Київ)
2 341 грн.
← купити
Міксер стаціонарний з чашею кухонний Maestro MR-553 540Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 768 грн.
← купити
Міксер з чашею Maestro 540Вт (MR-553)
Rozetka.ua (Київ)
2 500 грн.
← купити
Міксер з чашею Maestro 540Вт (MR-553)
Rozetka.ua (Київ)
2 037 грн.
← купити
Міксер з обертовою чашею Maestro MR-553, 400–600 Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 450 грн.
← купити
Міксер із чашею Maestro 600 Вт, MR-553
Rozetka.ua (Київ)
1 400 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro MR-553, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер Maestro MR-553. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер Maestro MR-553 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія