шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Magcubic (основне призначення)
універсальний
для домашнього кінотеатру
портативний

Ціни117Опис Відгуки1Обговорення2Корисне1Аксесуари
Купити проєктор Magcubic HY300 Pro за ціною від 1699 грн.
Відео 20Фото 14

Характеристики та опис Magcubic HY300 Pro

Вага (кг): 0.75; Габарити (мм): 170х90х100; Miracast; AirPlay; мультимедійний (аеропульт); Автотрапеція; Діагональ зображення ("): 80 – 130; Макс. відстань (м): 2.6; Мін. відстань (м): 1.6; Покращення яскравості / контрастності; Підтримка форматів зображення: 4:3, 16:9; Роздільна здатність (пікс.): 1280x720
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Основне призначення
портативний
Реальна роздільна здатність
1280x720 пікс.
Діагональ зображення
80 – 130 "
Габарити (ВхШхГ)
170х90х100 мм
Вага
0.75 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Хороший бюджетний проектор, але краще брати його не в Україні
25 грудня 2025, 12:49 #
Переваги:Маленький і легкий, легко крутити на 180
В темній кімнаті картинка пристойна

Недоліки:Ціна в Україні
Поганий звук з динаміка
В світлій кімнаті картинка [censored], не для денного використання
Чутно шум вентилятора

Коментар:Якщо потрібен просто щоб дивитись кіно вечорами в темній кімнаті - топовий варіант, але краще щоб до стіни було хоча б 2-3 метри, тоді картинка буде краще ніж з близька

Автор:Nazar Dobrovolskiy

Czy mogę podłączyć projektor Читать...
PriceHub AI29 листопада 2025, 20:28
Так, проектор Magcubic HY300 Pro можна підключити до телефону. Він підтримує бездротові технології, такі як Bluetooth та Wi-Fi, а також має можливості AirPlay і Miracast, що дозволяє здійснювати бездротову трансляцію з мобільних пристроїв. Однак, для підключення через HDMI, вам знадобиться відповідний адаптер, якщо ваш телефон не має HDMI-виходу.
[Відповідь базується на характеристиках проектора Magcubic HY300 Pro, які вказують на підтримку бездротових технологій, таких як Bluetooth і Wi-Fi, а також на можливість підключення через HDMI. Ці дані були отримані з специфікацій продукту та експертних оглядів.]
від 1 699  до 4 490 грн.
Magcubic HY300 PRO
Tv4u.com.ua (Дніпро)
1 945 грн.
← купити
Проєктор Magcubic HY300 Pro Plus
Click.ua (Київ)
2 660 грн.
← купити
Проектор Magcubic HY300 Pro+ White
Цифра (Київ)
2 049 грн.
← купити
Проектор Magcubic HY300 Pro+ White
Stls.store (Київ)
2 099 грн.
← купити
Magcubic HY300 Pro Plus
Mallprix.com (Київ)
2 669 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Magcubic HY300 Pro
Tomdom.in.ua (Львів)
2 182 грн.
← купити
Проектор Magcubic HY300 Pro+, White, LED, WiFi 6/Bluetooth 5.4, 1280x720, 260 Лм, 5 Вт, Allwinner H713 (4 ядра), Android 11
Comtrading.ua (Київ)
2 696 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Magcubic HY300 PRO
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор Magcubic HY300 Pro Plus
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 006 грн.
← купити
MAGCUBIC HY300 Pro— компактний домашній проектор 4K | Android | BT5.0 | Dual Wi-Fi
Techgleam.com.ua (Київ)
1 800 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Magcubic HY300 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор Magcubic HY300 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор Magcubic HY300 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія