шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити тостер Magio MG-397 за ціною від 1009 грн.

Характеристики та опис Magio MG-397

Матеріал корпуса: пластик; Зажим-фіксатор; Функції та можливості: індикатор готовності; Управління: механічне; Кількість виробів: 1; Потужність (Вт): 770; Тип: вафельниця
Колір
Тип
вафельниця
Потужність
770 Вт
Кількість виробів
1
Управління
механічне
Функції та можливості
індикатор готовності
Комплектація
вафельниця (тонкі вафлі)
Антипригарне покриття
Зажим-фіксатор
Матеріал корпуса
пластик
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці Magio MG-397:
• Конус для приготування рожков
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 009  до 1 690 грн.
Вафельниця Magio MG-397
Goldtech.ua (Полтава)
1 387 грн.
← купити
Вафельниця Magio MG-397
MAUDAU (Київ)
1 009 грн.
← купити
Вафельниці для тонких вафель Magio MG-397
Rozetka.ua (Київ)
1 179 грн.
← купити
Вафельниця для тонких вафель Magio MG-397
MAUDAU (Київ)
← купити
Електрична вафельниця Magio MG-397 770 Вт для ріжків тонких вафель жовта
MAUDAU (Київ)
1 240 грн.
← купити
Вафельница MAGIO MG-397
Rozetka.ua (Київ)
1 690 грн.
← купити
Вафельниця Magio MG-397 750 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 225 грн.
← купити
Вафельниця Magio MG-397 750 Вт 4159047
Rozetka.ua (Київ)
1 276 грн.
← купити
Вафельниця MAGIO MG-397 жовта
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Вафельниця для тонких вафель 750 Вт з антипригарним покриттям електровафельниця для трубочок та ріжків Magio MG-397
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вафельниця Magio MG-397 [81258]
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Вафельниця Magio MG-397
Rozetka.ua (Київ)
1 160 грн.
← купити
Вафельниці для тонких вафель Magio MG-397
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вафельниця Magio MG-397
Rozetka.ua (Київ)
1 128 грн.
← купити
Вафельниця Magio MG-397 1 секція 750 Вт кругла для тонких вафель. Колір: жовтий
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Вафельниця Magio MG-397 з конусом 750 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 525 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Magio MG-397, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тостер Magio MG-397. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тостер Magio MG-397 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія