шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити плита Magio MG-441 за ціною від 999 грн.

Характеристики та опис Magio MG-441

Габарити (см): 6x28x33.5; Автовимкнення: варильної поверхні; Потужність конфорок: 1.35 кВт; Робоча поверхня: склокераміка; Управління конфорками: кнопки; Плита: електрична
Колір
Тип варильної поверхніелектрична
Управління конфоркамикнопки
Варильна поверхня
Робоча поверхнясклокераміка
К-ть індукційних конфорок1 шт.
Потужність конфорок1.35 кВт
Додатково
Автоматичне вимиканняварильної поверхні
Дисплей
Загальні характеристики
Потужність підключення1.35 кВт
Габарити (ВхШхГ)6x28x33.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 999  до 1 580 грн.
Плитка MAGIO MG-441
FOXTROT.UA (Київ)
1 249 грн.
← купити
Настільна плита Magio MG-441
Openshop.ua (Київ)
1 580 грн.
← купити
Magio MG-441
Mallprix.com (Київ)
1 103 грн.
← купити
Плита електрична Magio MG-441
АЛЛО (Київ)
← купити
Настільна плита Magio MG-441
Click.ua (Київ)
← купити
Настільна плита MAGIO MG-441
ТЕХНОточка (Київ)
1 077 грн.
← купити
Magio MG-441
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Magio MG-441
COMFY.ua (Київ)
← купити
Настільна плита Magio MG-441
Redprice.sale (Львів)
1 242 грн.
← купити
Настільна плита Magio MG-441
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 245 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Magio MG-441, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плита Magio MG-441. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плита Magio MG-441 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія