шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити AV-ресивер Marantz Cinema 70S за ціною від 37599 грн.
Відео 17Фото 11

Характеристики та опис Marantz Cinema 70S

Вага (кг): 8.7; LAN; Bluetooth; Wi-Fi; AirPlay: AirPlay 2; TIDAL; SoundCloud; Deezer; Amazon Music; Spotify; інтернет-радіо; мережеве потокове аудіо; USB-носій; AM/FM-радіо; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Допустимий опір акустики (Ом): 6; Відношення сигнал/шум (дБ): 98; Потужність на канал (Вт): 70
Колір
Тип пристрою
AV-ресивер
Частота дискретизації аудіо ЦАП
192 кГц
Розрядність аудіо ЦАП
24 біт
Підтримка 3D
Кількість каналів
7.2
Потужність на канал
70 Вт
Частотний діапазон
20 – 20000 Гц
Тюнер і відтворення
AM/FM-радіо
USB-носій
мережеве потокове аудіо
інтернет-радіо
Стрімінгові сервіси
Spotify
Amazon Music
Deezer
SoundCloud
TIDAL
Інтерфейси
Wi-Fi
Bluetooth
LAN
DLNA
Amazon Alexa / Google Assistant
Габарити (ШхГхВ)
442x384x109 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  33000 грн.    до  48000 грн.

Marantz Cinema 70S
Мобильное приложение Marantz AVR Remote для iOS
Мобильное приложение Marantz AVR Remote для Android
від 37 599  до 44 499 грн.
Marantz Cinema 70s Black офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
37 599 грн.
← купити
AV Ресивер Marantz Cinema 70s Black
Lanota.com.ua (Львів)
44 499 грн.
← купити
AV-ресівер Marantz CINEMA 70s Black
Justbuy.com.ua (Київ)
42 870 грн.
← купити
AV-ресивер Marantz CINEMA 70s Black
Saren.com.ua (Львів)
42 877 грн.
← купити
Marantz Cinema 70s Silver Gold офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
← купити
AV Ресивер Marantz Cinema 70s Silver-Gold
Lanota.com.ua (Львів)
← купити
AV-ресівер Marantz CINEMA 70s Silver-Gold
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marantz Cinema 70S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: av-ресивер Marantz Cinema 70S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на av-ресивер Marantz Cinema 70S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія