шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки2Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити намет Marmot Limelight 3P за ціною від 10750 грн.
Відео 18Фото 17

Характеристики та опис Marmot Limelight 3P

Розмір в чохлі (см): 62x16x16; Внутрішні розміри (см): 180x234x105; Зовнішні розміри (см): 317x234x115; полиця для дрібних предметів; внутрішні кишені; петля для ліхтаря; Додатково: москітна сітка; Водонепроникність дна (мм вод. ст): 3000; Матеріал дна: поліестер; Водонепроникність тенту (мм вод. ст): 1800
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
11
0
Колір
Призначення
трекінговий
Кількість місць
3
Сезонність
весна/осінь
літо
Вага
2.7 кг
Форма корпуса
напівсфера
Матеріал тенту
поліестер
Матеріал дна
поліестер
Зовнішні розміри
317x234x115 см
Внутрішні розміри
180x234x105 см
Розмір у чохлі
62x16x16 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
устаревшая модель,но видимо плохо продавалась по причине указанной выше
1 липня 2020, 16:32 #
Переваги:Да ничего особенного,хорошая средняя палатка.

Недоліки:смотрим выше

Коментар:Палатка неплохая,но продал по одной простой причине-дурацкого окошка через которое любой желающий может не напрягая зрения видеть все что внутри.

Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Ссылка на официальный сайт
ІншеСсылка на официальный сайт с описанием
від 10 750  до 21 880 грн.
Намет Marmot Limelight 3P 2022 (Solar/Red Sun)
Rozetka.ua (Київ)
21 880 грн.
← купити
Намет Marmot Limelight 3P 2022 (Foliage/Dark Azure)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Намет Marmot Limelight 3P зелений M12304-19630
Rozetka.ua (Київ)
10 750 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marmot Limelight 3P, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: намет Marmot Limelight 3P. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на намет Marmot Limelight 3P у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія