шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Marshall Stanmore III

Ціни188Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити аудіосистема Marshall Stanmore III за ціною від 11509 грн.
Відео 18Фото 30

Характеристики та опис Marshall Stanmore III

Вага (кг): 4.25; Виходи: Спосіб перенесення: Габарити (мм): 188x350x203; mini-Jack (3.5 мм); Входи: RCA; підтримка Multiroom; мобільний застосунок; голосове управління; голосовий асистент: Amazon Alexa;язок; гучний зв' Bluetooth: Bluetooth v5.2; Фазоінвертор; Частотний діапазон (Гц): 45 – 20000
Колір
Призначення
мінісистема
Кількість каналів
2.1
Потужність системи
80 Вт
Частотний діапазон
45 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.2
гучний зв'язок
Додатково
Amazon Alexa / при дротовому підключенні до Amazon Echo /
голосове управління
мобільний застосунок
підтримка Multiroom
Габарити (ВхШхГ)
188x350x203 мм
Вага
4.25 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13500 грн.    до  17000 грн.

від 11 509  до 27 076 грн.
Моноблочна акустична система Marshall Stanmore III Brown (1006080)
Justbuy.com.ua (Київ)
14 319 грн.
← купити
Моноблочна акустична система Marshall Stanmore III Brown (1006080) 1006080
GRO (Київ)
14 229 грн.
← купити
Акустика Marshall Stanmore III Black (1006010)
Portativ.ua (Київ)
17 999 грн.
← купити
Колонка Marshall Stanmore III Cream 80W Original (Поддержка официального приложения) (1006011)
Showmuz.com (Львів)
12 499 грн.
← купити
Акустична система Marshall Louder Speaker Stanmore III Cream (1006011)
Touch (Дніпро)
13 759 грн.
← купити
Marshall Stanmore III Brown 1006080
Evomusic.com.ua (Київ)
15 575 грн.
← купити
Акустика Marshall Stanmore Iii Black (1006010)
Цифра (Київ)
12 383 грн.
← купити
Акустика Marshall Stanmore Iii Black (1006010)
Stls.store (Київ)
13 208 грн.
← купити
Моноблочна акустична система Marshall Stanmore III Black (1006010) 1006010
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
11 899 грн.
← купити
Marshall Stanmore III Black (1006010)
Megadom.net (Дніпро)
11 700 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marshall Stanmore III, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Marshall Stanmore III. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Marshall Stanmore III у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія