шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сушарка для фруктів Maxtop MP-5077 за ціною від 1450 грн.

Характеристики та опис Maxtop MP-5077

Вага (кг): 2.5; Габарити (мм): 320х280х280; Матеріал лотків: пластик; Захист від перегріву; Розташування вентилятора (нагрівача): знизу; Діапазон температур (°C): 35 – 70; Термостат; Споживана потужність (Вт): 350; Розмір лотка: Ø280; Рівнів сушарки (шт.): 5; Тип: Тип: вертикальна сушарка фруктів
Тип
вертикальна сушарка фруктів
Рівнів сушарки
5 шт.
Розмір лотка
Ø280 мм
Споживана потужність
350 Вт
Термостат
Діапазон температур
35 – 70 °C
Розташування вентилятора (нагрівача)
знизу
Захист від перегріву
Матеріал лотків
пластик
Габарити
320х280х280 мм
Вага
2.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1450 грн.    до  1800 грн.

від 1 450  до 1 741 грн.
Сушарка для фруктів та овочів MAXTOP MP-5077
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Електросушарка для фруктів, овочів і ягід із регулятором температури 35-70 °C 1000 Вт, 5 секцій MAXTOP MP-5077
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити
Сушарка для овочів і фруктів MAXTOP MP-5077 електрична дегідратор із регульованою температурою і вентилятором 1000 Вт 5 секц
Rozetka.ua (Київ)
1 738 грн.
← купити
Сушарка для овочів і фруктів MAXTOP MP-5077 електрична з вентилятором і 5 секціями
Rozetka.ua (Київ)
1 740 грн.
← купити
Електросушарка MAXTOP MP-5077 для фруктів і овочів із регулюванням температури
Rozetka.ua (Київ)
1 741 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maxtop MP-5077, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сушарка для фруктів Maxtop MP-5077. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сушарка для фруктів Maxtop MP-5077 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія