шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Maxxis (посадковий діаметр)
8"
9"

Каталог /

Шини для квадроциклів Maxxis Zilla [25/10 -12]

Конфігурації і ціни 33Відгуки  Обговорення2Корисне1
Купити шини для квадроциклів Maxxis Zilla (25/10 -12) за ціною від 5844 грн.
Відео 43Фото 21

Серия Maxxis Zilla

Модифікації Maxxis Zilla 8
Где купить? [Zilla 25/10 -12]
Характеристики [Zilla 25/10 -12]
Посадковий діаметр
12 "
Ширина
10 "
Висота шини
25 "
Ply Rating
6PR
Призначення
позашляхова (багі)
Рекомендована вісь
задня (Rear)
Тип покришки
безкамерна (TL)
Конструкція
діагональна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7250 грн.
Maxxis Bighorn Radial
25/10R12
від 6 568 грн.
Deestone D936 Mud Cr...
28/10-12
від 6 188 грн.
Kenda K299 Bear Claw
25/10-12
від 4 494 грн.
27/10-12
від 5 388 грн.
26/10-12
від 5 800 грн.
Deestone D932 Swamp ...
26/10-12
від 5 693 грн.
Maxxis Bighorn Radial
26/12R12
від 5 488 грн.
DURO DI2037
26/11R12
від 5 885 грн.
26/12-12
від 5 932 грн.
27/12-12
від 6 257 грн.
Maxxis Zilla
27x11-12
від 6 904 грн.
ITP Terra Cross R/T
26/11R12
від 4 835 грн.
28/12-12
від 7 177 грн.
ITP Mud Lite XL
26/9-12
від 6 249 грн.
Kenda K299 Bear Claw
26/9-12
від 6 100 грн.
Kenda K299 Bear Claw
25/8-12
від 4 477 грн.
Maxxis Zilla
25/8-12
від 5 058 грн.
Maxxis Bighorn Radial
27/9R12
від 7 181 грн.

від 5 844  до 7 003 грн.
Maxxis Zilla MU-02 (квадроцикл) 25/10 R12 50J
Tireshop.ua (Київ)
6 383 грн.
← купити
Maxxis MU-02 (25/10R12 50J)
Avtopik.ua (Одеса)
6 273 грн.
← купити
Шини для квадроцикла Maxxis Zilla MU-02 25/10 R12
ShinaDiski.com.ua (Київ)
6 030 грн.
← купити
Maxxis Zilla MU02 25/10 R12 50J
Autoshini.ua (Київ)
5 844 грн.
← купити
Maxxis Zilla MU-02 (квадроцикл) 25/10 R12 50J
Gumma.ua (Харків)
5 981 грн.
← купити
Maxxis Zilla MU-02 25X10 R12 50J 52598735
Metrader.com.ua (Львів)
5 935 грн.
← купити
Maxxis Maxxis Zilla MU-02 (квадроцикл) 25/10 R12 50J
Mashyna.in.ua (Рава-Руська)
5 961 грн.
← купити
Літні шини Maxxis MU-02 (квадроцикл) 25/10 R12 50J
Rozetka.ua (Київ)
6 653 грн.
← купити
Maxxis Zilla Plus MU-02 25X10 R12 NHS TL ETM00438100
Metrader.com.ua (Львів)
6 521 грн.
← купити
Шина Maxxis Zilla MU-02 (квадроцикл) 25/10 R12 50J
Rozetka.ua (Київ)
7 003 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maxxis Zilla 25/10 -12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: шини для квадроциклів Maxxis Zilla (25/10 -12). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на шини для квадроциклів Maxxis Zilla (25/10 -12) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія