шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни49Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити велосипед Maxxter City 2.0 за ціною від 26018 грн.
Відео 2Фото 18

Характеристики та опис Maxxter City 2.0

Вага (кг): 28; світлове обладнання; сигнал/дзвінок; багажник; підніжка; щиток на ланцюг; Комплектація: крила; Розташування акумулятора: під сідлом; Привід: задній; Максимальна швидкість (км/год): 25; Потужність двигуна (Вт): 250; Ємність акумулятора (Агод): 8; Макс. запас ходу (км): 35; Форма керма: прямий
Колір
Тип
електровелосипед
міський
Амортизація
передня вилка
Локаут вилки
Діаметр коліс
26 "
Передні гальма
дискові, механічні
Задні гальма
дискові, механічні
Швидкостей
6 шт.
Форма керма
прямий
Вага
28 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  35000 грн.

від 26 018  до 34 145 грн.
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 (Silver) CITY 2.0 (Silver)
Artline.ua (Київ)
30 999 грн.
← купити
Електровелосипед Maxxter City 2.0 LightBlue CITY 2.0 (LightBlue)
Click.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед MAXXTER City 2.0 250W LightBlue CITY 2.0 (LightBlue)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250W (Срібло) 1606826
АЛЛО (Київ)
29 999 грн.
← купити
Maxxter CITY 2.0 250W Light Blue
Mallprix.com (Київ)
27 308 грн.
← купити
Електричний велосипед Maxxter City 2.0 Light Blue CITY 2.0 (LightBlue)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Електровелосипед Maxxter City 2.0 Silver CITY 2. 0 (Silver)
Saren.com.ua (Львів)
32 460 грн.
← купити
Електровелосипед Maxxter City 2.0 Silver
Semtech.com.ua (Луцьк)
32 456 грн.
← купити
Maxxter CITY 2.0 Silver
Tehnomart.com (Київ)
27 203 грн.
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 (1606825) Light Blue 1606825
Vodafone.ua (Київ)
27 999 грн.
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 LightBlue CITY 2.0 (LightBlue)
ШО (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250W Light Blue
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електричний велосипед Maxxter CITY 2.0 250W (світло-синій)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 Silver
Tv-mir.com.ua (Київ)
28 547 грн.
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250W Light Blue
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електричний велосипед city 2.0 250w (світло-синій) Maxxter city 2.0 (LightBlue)
Tviy-Dim.com (Київ)
28 230 грн.
← купити
Електричний велосипед Maxxter CITY 2.0 (Silver) CITY 2.0 (Silver)
Comtrading.ua (Київ)
26 018 грн.
← купити
Електровелосипед Maxxter City 2.0 Silver
Gamehub.com.ua (Київ)
26 929 грн.
← купити
Maxxter CITY 2.0 Light Blue CITY2.0LightBlue
COMFY.ua (Київ)
← купити
Maxxter Електровелосипед CITY 2.0 250W Silver Велосипед Електровелосипед CITY 2.0 250W Silver
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250 Вт LightBlue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 (LightBlue) CITY 2.0 (LightBlue)
Artline.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter City 2.0 Silver CITY 2.0 (Silver)
Click.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед MAXXTER City 2.0 250W Silver CITY 2.0 (Silver)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250W (Світло-синій) 1606825
АЛЛО (Київ)
← купити
Maxxter CITY 2.0 250W Silver
Mallprix.com (Київ)
← купити
Електричний велосипед Maxxter City 2.0 Silver CITY 2.0 (Silver)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Maxxter CITY 2.0 LightBlue
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 (1606826) Silver 1606826
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 Silver CITY 2.0 (Silver)
ШО (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250W Silver
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електричний велосипед Maxxter CITY 2.0 250W (срібло)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter City 2.0 Silver CITY 2. 0 (Silver)
Zaua.store (Львів)
32 453 грн.
← купити
Електричний велосипед city 2.0 250w (срібло) Maxxter city 2.0 (Silver)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter City 2.0 Silver
Tviy-Dim.com (Київ)
30 718 грн.
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250W Silver
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електричний велосипед Maxxter CITY 2.0 (LightBlue) CITY 2.0 (LightBlue)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Maxxter CITY 2.0 Silver CITY2.0Silver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter City 2.0 Silver
Redprice.sale (Львів)
← купити
Електровелосипед Maxxter City 2.0 Silver
Timesport.com.ua (Львів)
32 450 грн.
← купити
Електровелосипед Maxxter City 2.0 Silver
Tomdom.in.ua (Львів)
32 459 грн.
← купити
Maxxter Електровелосипед CITY 2.0 250W Light Blue Велосипед Електровелосипед CITY 2.0 250W Light Blue
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250 Вт Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 (LightBlue)
Rozetka.ua (Київ)
31 248 грн.
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 (Silver)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250 Вт Silver
Rozetka.ua (Київ)
34 145 грн.
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250 Вт LightBlue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250W Light Blue
Rozetka.ua (Київ)
32 681 грн.
← купити
Електровелосипед Maxxter CITY 2.0 250W Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maxxter City 2.0, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: велосипед Maxxter City 2.0. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на велосипед Maxxter City 2.0 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія