шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити мишка MCHOSE A7 V2 Pro за ціною від 2599 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис MCHOSE A7 V2 Pro

в обплетенні; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 100 млн натискань; Перемикачі (світчі): Omron; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 8000 Гц (0,125 мс); Роздільна здатність сенсора (DPI): 26000
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3395
Роздільна здатність сенсора26000 DPI
Макс. частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Перемикачі (світчі)Omron
Ресурс перемикачів100 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора500 мАг
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A / 1000 Гц /
наклейки на корпус
адаптер USB-A - USB-C
Розміри (ДхШхВ)126x63x40 мм
Вага59 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  3600 грн.

від 2 599  до 3 769 грн.
Миша MCHOSE A7 V2 Pro Wireless Berry Red (MC-A7V2-3)
Touch (Дніпро)
2 999 грн.
← купити
Мкросхема A7 V2 Pro (HWA7V21)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 460 грн.
← купити
Ігрова бездротова мишка Mchose A7 V2 Pro / Два режима підключення / Сенсор PAW3395 / 26 000 DPI / White
Techgleam.com.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Бездротова ігрова мишка MCHOSE A7 V2 Pro Black, 8000Hz, PAW3395, 26000DPI, 2.4G/Bluetooth/Кабель, Ultralight 59г.
Rozetka.ua (Київ)
3 000 грн.
← купити
Миша MCHOSE A7 V2 Pro Wireless White (MC-A7V2-2)
Touch (Дніпро)
← купити
Миша MCHOSE A7 V2 Pro Wireless Black (MC-A7V2-1)
Touch (Дніпро)
← купити
Бездротова ігрова мишка MCHOSE A7 V2 Pro Pink, 8000Hz, PAW3395, 26000DPI, 2.4G/Bluetooth/Кабель, Ultralight 59г.
Rozetka.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Ігрова бездротова мишка MCHOSE A7 V2 Pro / 8K / PAW3395 / Tri-mode / Pink / Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова бездротова мишка MCHOSE A7 V2 Pro / 8K / PAW3395 / Tri-mode / White / Біла
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша MCHOSE A7 V2 Pro Wireless White (MC-A7V2-2) [165366]
Rozetka.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MCHOSE A7 V2 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка MCHOSE A7 V2 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка MCHOSE A7 V2 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія