шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Mealux S2 Air Plus

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити комп'ютерне крісло Mealux S2 Air Plus за ціною від 12989 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Mealux S2 Air Plus

Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; за нахилом; за шириною; за довжиною; поворот; за висотою; Регулювання: регулювання: 5D; Нахил усього крісла; Глибина сидіння; Висота сидіння; Нахил спинки; Глибина підголівника; Нахил підголівника; Висота підголівника; Підставка для ніг; Підтримка попереку
Колір
Призначеннядля персоналу
Макс. вага користувача140 кг
Розміри і вага
Висота спинки57 см
Ширина спинки у плечах51 см
Розміри сидіння (ШхГ)52x50 см
Висота сидіння42 – 52 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Механізмсинхромеханізм
Підголовник
Підлокітники
Підтримка попереку
Підставка для ніг
Регулювання
Висота підголівника
Нахил підголівника
Глибина підголівника
Нахил спинки+
Висота сидіння
Глибина сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Висота від сидіння21 – 26 см
Регулювання5D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
за довжиною (вперед / назад)
за шириною (праворуч / ліворуч)
за нахилом (вгору / вниз)
Матеріал
Матеріал сидіннясітка
Матеріал спинкисітка
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 12 989  до 12 990 грн.
Крісло MEALUX S2 Air Plus Grey (HF-S2 M/G) HF-S2 M/G
FOXTROT.UA (Київ)
12 990 грн.
← купити
Офісне крісло Mealux S2 Air Grey (HF-S2 M/G)
Stls.store (Київ)
← купити
Mealux S2 Air Plus Grey (HF-S2 M/G) S2AirPlusGrey(HF-S2M/G)
COMFY.ua (Київ)
12 989 грн.
← купити
Офісне крісло Mealux S2 Air Plus Grey (HF-S2 M/G)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Mealux S2 Air Plus Black (HF-S2 M/B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Mealux S2 Air Plus Grey (арт. HF-S2 M/G)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Mealux S2 Air Plus Black (арт. HF-S2 M/B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mealux S2 Air Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Mealux S2 Air Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Mealux S2 Air Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія