шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Mealux S8 Air

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити комп'ютерне крісло Mealux S8 Air за ціною від 16480 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Mealux S8 Air

Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; за нахилом; за шириною; за довжиною; поворот; за висотою; Регулювання: регулювання: 5D; Нахил усього крісла; Глибина сидіння; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Нахил спинки: 120°; Висота спинки; Нахил підголівника; Висота підголівника; Підтримка попереку
Колір
Призначеннядля персоналу
Макс. вага користувача140 кг
Розміри і вага
Висота спинки58 см
Ширина спинки у плечах51 см
Розміри сидіння (ШхГ)50x47 см
Висота сидіння44 – 51 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Механізмсинхромеханізм
Підголовник
Підлокітники
Підтримка попереку
Регулювання
Висота підголівника
Нахил підголівника
Висота спинки
Нахил спинки120°
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Глибина сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Регулювання5D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
за довжиною (вперед / назад)
за шириною (праворуч / ліворуч)
за нахилом (вгору / вниз)
Матеріал
Матеріал сидіннясітка
Матеріал спинкисітка
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 16 480  до 21 818 грн.
Офісне крісло Mealux S8 Air Black (HF-S8P M/B) HF-S8P M/B
Itbox.ua (Київ)
18 490 грн.
← купити
Крісло Mealux S8 Air Black (арт. HF-S8P M/B)
Stls.store (Київ)
← купити
Офісне крісло Mealux S8 Air Black (HF-S8P M/B) HF-S8P M/B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Mealux S8 Air Black (HF-S8P M/B) S8AirBlack(HF-S8PM/B)
COMFY.ua (Київ)
18 489 грн.
← купити
Офісне крісло Mealux S8 Air Black (HF-S8P M/B)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
16 480 грн.
← купити
Офісне крісло Mealux S8 Air Black (HF-S8P M/B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитяче крісло S8 Air Mealux HF-S8P M/B, Black
Rozetka.ua (Київ)
20 007 грн.
← купити
Офісне крісло Mealux S8 Air Black (HF-S8P M/B) Mealux HF-S8P M/B 904866
Rozetka.ua (Київ)
21 818 грн.
← купити
Крісло Mealux S8 Air Black (арт. HF-S8P M/B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mealux S8 Air, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Mealux S8 Air. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Mealux S8 Air у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія