шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка Meetion R545 за ціною від 220 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Meetion R545

Кабель: ; Для лівші; Кількість кнопок: 2; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1600; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Тип підключення: Bluetooth; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1600 DPI
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Інше
Розміри (ДхШхВ)100x60x39 мм
Вага70 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  300 грн.    до  400 грн.

від 220  до 503 грн.
Миша бездротова MeeTion MT-R545 біла
MAUDAU (Київ)
294 грн.
← купити
Бездротова оптична миша миша Mething Wireless Mouse 2.4G MT-R545, білий
Rozetka.ua (Київ)
372 грн.
← купити
Миша MeeTion Wireless Mouse 2.4 G MT-R545
MAUDAU (Київ)
252 грн.
← купити
Миша бездротова MeeTion Wireless Mouse 2.4G MT-R545 чорна
MAUDAU (Київ)
352 грн.
← купити
Миша MeeTion Wireless Mouse 2.4 G MT-R545 black
Rozetka.ua (Київ)
426 грн.
← купити
Миша комп'ютерна MeeTion Wireless Mouse 2.4 G MT-R545 1600dpi Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
321 грн.
← купити
Бездротова миша MeeTion MT-R545, 2.4G, 1600DPI, 1xAA, black
Rozetka.ua (Київ)
314 грн.
← купити
Бездротова миша MeeTion MT-R545, 2.4G, 1600DPI, 1xAA, white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша MeeTion MT-R545, 2.4G, 1600DPI, 1xAA, pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша MeeTion MT-R545, 2.4G, 1600DPI, 1xAA, pink
Rozetka.ua (Київ)
278 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Meetion R545, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Meetion R545. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Meetion R545 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія