шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити праска Mesko MS 5028 за ціною від 739 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Mesko MS 5028

протикраплинна система; вертикальне відпарювання; подача пари; Покриття робочої поверхні: керамічне; Потужність (Вт): 2000; Тип: побутова
Колір
Тип
побутова
Споживана потужність
2000 Вт
Покриття робочої поверхні
керамічне
Функції та можливості
подача пари
вертикальне відпарювання
протикраплинна система
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Инструкция к утюгу Mesko MS 5028
від 739  до 1 542 грн.
Праска з парою Mesko MS 5028 5908256839380
Openshop.ua (Київ)
1 238 грн.
← купити
Праска Mesko MS 5028
Redprice.sale (Львів)
1 535 грн.
← купити
Праска Mesko MS 5028
Zhuk.ua (Київ)
739 грн.
← купити
Праска Mesko MS 5028
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 538 грн.
← купити
Праска Mesko MS 5028, 2200 Вт, паровий удар, керамічна підошва 1 шт. рожевий (28110-IS)
MAUDAU (Київ)
914 грн.
← купити
Праска Mesko MS-5028
Rozetka.ua (Київ)
1 031 грн.
← купити
Праска Mesko MS 5028
Tomdom.in.ua (Львів)
1 541 грн.
← купити
Праска Mesko MS 5028
Saren.com.ua (Львів)
1 542 грн.
← купити
Праска Mesko MS 5028
Timesport.com.ua (Львів)
1 532 грн.
← купити
Праска Mesko MS 5028 з функцією вертикального відпарювання
Rozetka.ua (Київ)
925 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mesko MS 5028, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: праска Mesko MS 5028. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на праска Mesko MS 5028 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія