шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити вентилятор Mesko MS 7322 за ціною від 529 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Mesko MS 7322

Габарити підставки (см): 18x9; Габарити (см): 19x18x9; Діаметр (см): 15; регулювання нахилу; Макс. рівень шуму (дБ): 60; Продуктивність (м³/год): 438; Кількість швидкостей: 1; Споживана потужність (Вт): 5; Механізм: осьовий; Джерело живлення: USB-порт; Тип: підлоговий
Колір
Тип
підлоговий
Джерело живлення
USB-порт
Механізм
осьовий
Споживана потужність
5 Вт
Кількість швидкостей
1
Продуктивність
438 м³/год
Макс. рівень шуму
60 дБ
Функції
регулювання нахилу / 360° /
Діаметр
15 см
Кількість лопатей
3 шт.
Металева конструкція
Габарити (ВхШхГ)
19x18x9 см
Габарити підставки (ШХГ)
18x9 см
Вага
0.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  425 грн.    до  750 грн.

Инструкция к Mesko MS 7322
від 529  до 728 грн.
Mesko Вентилятор Mesko MS 7322 Black
MTA.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Вентилятор MESKO MS 7322 Black MS7322
FOXTROT.UA (Київ)
575 грн.
← купити
Mesko MS7322
COMFY.ua (Київ)
← купити
Вентилятор Mesko MS 7322
Foroom.com.ua (Київ)
600 грн.
← купити
Вентилятор Mesko MS 7322 настільний/USB/4,5Вт/D=15см/чорний MS7322
Comtrading.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Mesko MS 7322 ms7322
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Вентилятор Mesko MS 7322 настільний/ USB/ 4,5Вт/ D=15см/ чорний 908248
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
628 грн.
← купити
Вентилятор Mesko MS 7322 настільний/ USB/ 4,5Вт/ D=15см/ чорний
Rozetka.ua (Київ)
728 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mesko MS 7322, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вентилятор Mesko MS 7322. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вентилятор Mesko MS 7322 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія