шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Планшет Microsoft Surface Pro 12 256GB

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне14Аксесуари
Купити планшет Microsoft Surface Pro 12 256GB за ціною від 35900 грн.
Відео 14Фото 8

Характеристики та опис Microsoft Surface Pro 12 256GB

Вага (г): 686; Розміри (мм): 274x190x7.8; Матеріал корпусу: метал; гіроскоп; Зйомка Ultra HD (4K): 30 к/с; Зйомка Full HD (1080P): 30 к/с; спалах; автофокус; Основна: Камера (тилова) (МП): 10; Порти: Основний порт (заряджання): USB-C; NFC-чип; Bluetooth: v5.4; Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be); SIM-карта: не підтримується
Колір
Операційна система
Windows 11
діагональ дисплея
12 "
роздільна здатність
2196x1464 пікс.
Оперативна пам'ять
16 ГБ
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Слот для карт пам’яті
Порти підключення
USB-C
USB-A 5Gbps / підтримка DisplayPort 1.4a з 4К при 60 Гц /
mini-Jack (3.5 мм)
Матеріал корпусу
метал
Розміри
274x190x7.8 мм
Вага
686 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  41000 грн.    до  60000 грн.
Apple iPad Pro 11 2022 M2...
від 46 090 грн.
Apple iPad Pro 12.9 2022 ...
від 44 470 грн.
Apple iPad Air 13 2025 M3...
від 42 447 грн.
Apple iPad Air 13 2024 M2...
від 48 686 грн.
Apple iPad Pro 12.9 2020 ...
від 48 730 грн.
від 43 193 грн.
від 55 375 грн.
від 40 534 грн.
Apple iPad Air 11 2024 M2...
від 39 779 грн.
Apple iPad Air 11 2026 M4...
від 41 709 грн.
Apple iPad Air 13 2026 M4...
від 40 799 грн.
від 35 988 грн.
Apple iPad Pro 11 2025 M5...
від 46 059 грн.
Apple iPad Pro 13 2024 M4...
від 49 389 грн.
від 49 949 грн.
Apple iPad Pro 11 2024 M4...
від 44 256 грн.
Apple iPad Pro 13 2025 M5...
від 49 999 грн.
від 41 138 грн.
від 40 750 грн.
Samsung Tab S10 Ultra 256...
від 33 799 грн.
Samsung Tab S9 256GB 5G
від 39 999 грн.
Samsung Galaxy Tab S11 25...
від 41 863 грн.
Samsung Tab S9 Plus 256GB 5G
Samsung Galaxy Tab S11 Ul...
від 43 335 грн.
від 50 999 грн.
Samsung Tab S8 Ultra 256GB
від 46 118 грн.
Samsung Tab S8 Plus 256GB 5G
від 40 179 грн.
Samsung Galaxy Tab S11 256GB
від 30 547 грн.
Samsung Tab S10 Ultra 256GB
від 35 248 грн.
Microsoft Surface Go 4 256GB
від 58 179 грн.

від 35 900  до 68 330 грн.
Планшет Microsoft Surface Pro 12" 1st Edition Snapdragon X Plus 16GB 256GB (EP2-33670) Platinum EP2-33670
Reader.ua (Київ)
44 000 грн.
← купити
Ноутбук Microsoft Surface Pro (EP2-33670) EP2-33670
Dkt.ua (Київ)
62 020 грн.
← купити
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 12" (EP2-27644) (вітрина)
G10.in.ua (Чернівці)
35 900 грн.
← купити
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 12" (EP2-27644) EP2-27644
Luckylink.kiev.ua (Київ)
45 453 грн.
← купити
Ноутбук Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 12" (EP2-27644)
Easybay.com.ua (Київ)
45 333 грн.
← купити
Ноутбук Microsoft Surface Pro 12 XPlus/16GB/256GB/Win11 Platinum (EP2-33670)
Rozetka.ua (Київ)
59 885 грн.
← купити
Планшет Microsoft Surface Pro 12" Snapdragon X Plus 16GB 256GB (EP2-27644) Platinum EP2-27644
Reader.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Microsoft Surface Pro 12 (EP2-33670) 12" (FHD)/Qualcomm Snapdragon X Plus/16ГБ/256ГБ/Windows 11 Professional/120Гц/С
Rozetka.ua (Київ)
60 830 грн.
← купити
Ноутбук Microsoft Surface Pro, (EP2-27644) RAM 16 ГБ / SSD 256 ГБ / Windows 11 Home
Rozetka.ua (Київ)
68 330 грн.
← купити
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 12 (EP2-27644) (вітрина)
Rozetka.ua (Київ)
40 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Microsoft Surface Pro 12 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: планшет Microsoft Surface Pro 12 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на планшет Microsoft Surface Pro 12 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія