шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни2Опис Відгуки4Обговорення2Корисне2Аксесуари
Купити праска MIE Assistente Di Vapore за ціною від 11000 грн.
Відео 3Фото 37

Характеристики та опис MIE Assistente Di Vapore

Вага системи (кг): 4.5; Вага праски (кг): 0.9; Довжина кабелю (м): 2; Довжина парового шланга (м): 1.63; автоматичне відключення; протикраплинна система; вертикальне відпарювання; подача пари;єм резервуара для води: 1000; Об' Потужність парового удару (г/хв): 250; Тиск пару: 5.5; Покриття робочої поверхні: керамічне
Рейтинг моделі: 5 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
4
Колір
Тип
з парогенератором
Споживана потужність
2200 Вт
Покриття робочої поверхні
керамічне
Тиск пару
5.5 бар
Потужність парового удару
250 г/хв
Об'єм резервуара для води
1000 мл
Функції та можливості
подача пари
вертикальне відпарювання
протикраплинна система
автоматичне відключення
Довжина парового шланга
1.63 м
Довжина кабелю
2 м
Вага праски
0.9 кг
Вага системи
4.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
4
отличная модель, очень понравилось
16 грудня 2020, 00:10 #
Переваги:керамическая подошва утюга, не требует усилий

Недоліки:время ожидания

Коментар:О покупке жалеть не пришлось. Во-первых, сам утюг удобный и по весу комфортный, рука не устает. Носик позволяет прогладить места между пуговицами. Во-вторых, у парогенератора 3 режима пара, опробовала все, могу сказать, что отпаривает вещи без проблем, подходит для любых тканей, главное правильный режим выбрать. У меня розетка достаточно далеко расположена, но спасает длина шнура, она 2 метра. Единственное ждать приходится 3 минуты до готовности парогенератора. Но в целом я довольна.

Автор:Yana Avseykina  пользуюсь MIE Assistente Di Vapore кілька місяців

отличная модель, очень понравилось
18 листопада 2020, 22:15 #
Переваги:удобство использования, 2 в 1, компактный.

Недоліки:не обнаружены

Коментар:На мой взгляд, незаменимая вещь в быту современной хозяйки! Мне дети подарили такой утюг с парогенератором на новоселье. Он мне действительно заменил и обычный утюг, и отпариватель, так что даже появилось свободное место, так как вместо двух приборов у меня теперь один, который сам по себе является компактным. В основном все равно пользуюсь им как утюгом с функцией отпаривания. Есть регулятор температуры и режима подачи пара, что позволяет гладить разные ткани. Но в сложных случаях, а также при глажке блузок с рюшами, пользуюсь им как парогенератором. Струя пара хорошая, мощная, но вещи при этом влажными не становятся. Полезная вещь!

Автор:Хлоя   пользуюсь MIE Assistente Di Vapore кілька місяців

отличная модель, очень понравилось
24 квітня 2020, 20:37 #
Переваги:стильный дизайн, керамическое покрытие подошвы утюга, автоматическое отключение, есть фильтр в комплекте

Недоліки:всем довольна

Коментар:стильный дизайн, в магазине мне подобрали гладильную доску м подставкой под этот утюг, да еще и в одной цветовой гамме

Автор:Надежда  пользуюсь MIE Assistente Di Vapore більше року

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
7-топ лучших утюгов с парогенератором 2019-2020 года. Рейтинг среди моделей MIE
Инструкция по эксплуатации MIE Assistente Di Vapore
від 11 000 грн.
УТЮГ С ПАРОГЕНЕРАТОРОМ MIE ASSISTENTE DI VAPORE Серый
Horoshiy.com.ua (Київ)
11 000 грн.
← купити
ПРАСКА З ПАРОГЕНЕРАТОРОМ MIE ASSISTENTE DI VAPORE Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MIE Assistente Di Vapore, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: праска MIE Assistente Di Vapore. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на праска MIE Assistente Di Vapore у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія