| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE Secur.ua (Київ) | 3 863 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) A-techno.com.ua (Київ) | 4 018 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik RB960PGS hEX PoE with 800MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN (four with PoE ou RB960PGS Gadgetguys.com.ua (Крюківщина) | 4 565 грн. ← купити |
| Mikrotik Світч Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) White MTA.ua (Київ) | 3 899 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) RB960PGS Itbox.ua (Київ) | 3 769 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE 5xGE/PoE, 1xSFP, 1xUSB, RouterOS L4 (RB960PGS) RB960PGS Moyo.ua (Київ) | 3 965 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Цифра (Київ) | 4 200 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Stls.store (Київ) | 4 200 грн. ← купити |
| Mikrotik RB960PGS (hEX PoE) Маршрутизатор Ntools.com.ua (Київ) | 3 796 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBoard RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбит, Passive PoE) Click.ua (Київ) | 3 769 грн. ← купити |
| Mikrotik RB960PGS Mallprix.com (Київ) | 3 775 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE (White) RB960PGS Jabko.ua (Львів) | 3 799 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik PowerBox Pro 5xGE/PoE 1xSFP RouterOS L4 (RB960PGS-PB) RB960PGS Skay.ua (Одеса) | 4 451 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) RB960PGS Brain.com.ua (Київ) | 3 769 грн. ← купити |
| Wi-Fi роутер Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) RB960PGS Telemart.ua (Київ) | 3 769 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MIKROTIK RB960PGS FOXTROT.UA (Київ) | 3 769 грн. ← купити |
| MikroTik Hex Poe RB960PGS HexPoeRB960PGS COMFY.ua (Київ) | 3 769 грн. ← купити |
| Маршрутизатор (роутер) Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Timesport.com.ua (Львів) | 4 268 грн. ← купити |
| MikroTik hEX PoE (RB960PGS) Ntema.com.ua (Київ) | 3 702 грн. ← купити |
| Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) — Роутер без Wi-Fi 5xGbE 1xSFP RB960PGS Comtrade.ua (Київ) | 3 764 грн. ← купити |
| Маршрутизатор (роутер) Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Semtech.com.ua (Луцьк) | 3 790 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS) White-Blue RB960PGS Vodafone.ua (Київ) | 3 769 грн. ← купити |
| Світч Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) White Soho.com.ua (Київ) | 3 879 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik Hex PoE 5X RJ45 1000 Мбіт/с 1 x SFP 1 x USB (RB960PGS) Tehnoexpert.com.ua (Львів) | 4 525 грн. ← купити |
| Проводной маршрутизатор MikroTik RB960PGS "hEX PoE", 1x SFP, 5xGLAN, PoE in/4*out, CPU 800MHz, 128MB Nkt.ua (Київ) | 3 691 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Q-techno.com.ua (Київ) | 4 122 грн. ← купити |
| Роутер (маршрутiзатор) Маршрутизатор MIKROTIK RouterBOARD RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбит, Passive PoE) ШО (Київ) | 3 931 грн. ← купити |
| Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Tehnomart.com (Київ) | 3 885 грн. ← купити |
| Маршрутизатор (роутер) Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) RB960PGS Comtrading.ua (Київ) | 3 841 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBoard RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбит, Passive PoE) icom.net.ua (Київ) | 3 702 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS) RB960PGS E-server.com.ua (Київ) | 3 769 грн. ← купити |
| Маршрутизатор (роутер) MikroTik hEX PoE (RB960PGS) hEX PoE (RB960PGS) Denika.ua (Харків) | 3 760 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik (RB960PGS) Zhuk.ua (Київ) | 3 809 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS) RB960PGS Ktc.ua (Рівне) | 3 755 грн. ← купити |
| Беспровідний маршрутизатор MikroTik hEX PoE RB960PGS Teploradost.com.ua (Київ) | 3 769 грн. ← купити |
| Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) RB960PGS Luckylink.kiev.ua (Київ) | 3 778 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS) Bigmo.com.ua (Дніпро) | 3 727 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik RB960PGS hEX PoE with 800MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN (four with PoE ou Texnoshop.com.ua (Луцьк) | 4 120 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Shkolyar-shop.com.ua (Одеса) | 3 755 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (rb960pgs) Tviy-Dim.com (Київ) | 3 873 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBOARD RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбит, Passive PoE) Foroom.com.ua (Київ) | 3 999 грн. ← купити |
| Комутатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS) Кібернетики (Київ) | 4 451 грн. ← купити |
| Мережевий коммутатор Ethernet з функцією маршрутизації RB960PGS MIKROTIK MAUDAU (Київ) | 4 999 грн. ← купити |
| Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) RB960PGS Kvshop.com.ua (Київ) | 3 999 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik RB960PGS hEX PoE with 800MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN (four with PoE ou 155559 Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 4 016 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS) Rozetka.ua (Київ) | 3 769 грн. ← купити |
| Маршрутизатор (роутер) Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Timesport.com.ua (Львів) | 3 784 грн. ← купити |
| Маршрутизатор (роутер) Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Redprice.sale (Львів) | 3 787 грн. ← купити |
| Маршрутизатор (роутер) Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Tomdom.in.ua (Львів) | 3 793 грн. ← купити |
| Маршрутизатор (роутер) Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Saren.com.ua (Львів) | 3 794 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik RB960PGS hEX PoE with 800MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN (four with PoE ou MAUDAU (Київ) | 4 257 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS) MAUDAU (Київ) | 4 398 грн. ← купити |
| MikroTiK Маршрутизатор hEX PoE 5xGE/PoE, 1xSFP, 1xUSB, RouterOS L4 E-RB960PGS Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 4 451 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBoard RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбит, Passive PoE) Rozetka.ua (Київ) | 4 542 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE Rozetka.ua (Київ) | 4 561 грн. ← купити |
| Маршрутизатор hEX PoE MikroTiK (2000003286171) Rozetka.ua (Київ) | 5 106 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Rozetka.ua (Київ) | 4 559 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBoard RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбит, Passive PoE) Rozetka.ua (Київ) | 3 872 грн. ← купити |
| Роутер Mikrotik hEX PoE RB960PGS 5хGigabit Ethernet 300 Мбіт/с (2.4ГГц) Білий Rozetka.ua (Київ) | 5 293 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE (RB960PGS) 5-портовий PoE Rozetka.ua (Київ) | 4 463 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE Rozetka.ua (Київ) | 4 451 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBOARD RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбіт, Passive PoE) ( white ) 38763 Rozetka.ua (Київ) | 4 561 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MIKROTIK hEX PoE (RB960PGS) Rozetka.ua (Київ) | 4 422 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBOARD RB960PGS hEX PoE Rozetka.ua (Київ) | 4 409 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RB960PGS "hEX PoE" Rozetka.ua (Київ) | 3 948 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Rozetka.ua (Київ) | 4 389 грн. ← купити |
| Роутер Mikrotik hEX PoE RB960PGS 5хGigabit Ethernet 300 Мбіт/с (2.4ГГц) Білий Rozetka.ua (Київ) | 5 299 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBoard RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбит, Passive PoE) Rozetka.ua (Київ) | 4 587 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Rozetka.ua (Київ) | 5 123 грн. ← купити |
| Маршрутизатор (роутер) MikroTik hEX PoE (RB960PGS) Rozetka.ua (Київ) | 4 061 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBoard RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбит, Passive PoE) Rozetka.ua (Київ) | 4 500 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik RB960PGS hEX PoE with 800MHz CPU 128MB RAM 5x Gigabit LAN four with PoE White Rozetka.ua (Київ) | 4 930 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) (160157) Rozetka.ua (Київ) | 5 382 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (rb960pgs) Rozetka.ua (Київ) | 4 985 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik hEX PoE з 5 портами Gigabit, USB, підтримка PoE, білий Rozetka.ua (Київ) | 4 546 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBoard RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбит, Passive PoE) Rozetka.ua (Київ) | 4 510 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBOARD RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбіт, Passive PoE) ( white ) Rozetka.ua (Київ) | 4 566 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Rozetka.ua (Київ) | 4 889 грн. ← купити |
| Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Rozetka.ua (Київ) | 4 972 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RB960PGS hEX PoE Rozetka.ua (Київ) | 4 269 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBoard RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбіт, Passive PoE) Rozetka.ua (Київ) | 5 119 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBOARD RB960PGS hEX PoE (800MHz/128Mb, 1xUSB, 5х1000Мбіт, Passive PoE) Rozetka.ua (Київ) | 4 384 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Rozetka.ua (Київ) | 4 473 грн. ← купити |
| Маршрутизатор MikroTik RouterBoard hEX PoE (RB960PGS) Rozetka.ua (Київ) | 5 341 грн. ← купити |
| Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) Rozetka.ua (Київ) | 5 270 грн. ← купити |
| Роутер Mikrotik hEX PoE RB960PGS 5хGigabit Ethernet 300 Мбіт/с (2.4ГГц) Білий Rozetka.ua (Київ) | 5 046 грн. ← купити |
Усі ціни (Україна) (86) |