шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни53Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити плита Milano ML60 G1/07+ за ціною від 8098 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Milano ML60 G1/07+

Габарити (см): 85x57x57; Газ-контроль: варильної поверхні / духовки; Робоча поверхня: нержавіюча сталь;єм духовки (л): 65; Об' Духовка: газова; Управління конфорками: поворотні перемикачі; Плита: газова
Колір
Тип варильної поверхнігазова
Управління конфоркамиповоротні перемикачі
Духовка
Тип духовкигазова
Об'єм духовки65 л
Тип очищення внутрішньої поверхнітрадиційний
Напрямні декгратчасті
Кількість стекол дверцят2
Варильна поверхня
Робоча поверхнянержавіюча сталь
К-ть газових конфорок4 шт.
Решітки конфороксталеві
Додатково
Газ-контрольварильної поверхні / духовки
Кришкаскляна
Загальні характеристики
Габарити (ВхШхГ)85x57x57 см
Країна виробництваГрузія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8000 грн.    до  10500 грн.

від 8 098  до 12 671 грн.
Плита газова MILANO ML60 G1 /07+ Brown ML60 G1 /07+коричнева
FOXTROT.UA (Київ)
9 499 грн.
← купити
Плита Milano ML60 G1 /07 brown
Itbox.ua (Київ)
← купити
MILANO ML60 G1 /07+BROUN
Pro100market.com.ua (Київ)
9 663 грн.
← купити
MILANO ML60 G1 /07+BROUN
Vodogreyka.com.ua (Київ)
9 712 грн.
← купити
Плита газова Milano ML60 G1 /07C
АЛЛО (Київ)
9 699 грн.
← купити
Milano ML60 G1 /07 brown
Mallprix.com (Київ)
8 483 грн.
← купити
Плита Milano ML60 G1 /07 brown
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Плита газова MILANO ML60 G1/07+ BROWN
ТЕХНОточка (Київ)
8 704 грн.
← купити
Газова плита Milano ML60 G1 /07+ White
Denika.ua (Харків)
8 123 грн.
← купити
Milano ML60 G1 /07+белая ML60G1/07+белая
COMFY.ua (Київ)
8 275 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Milano ML60 G1/07+, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плита Milano ML60 G1/07+. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плита Milano ML60 G1/07+ у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія