шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 79Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач MIXXUS Flat Dry 10 (EWH-10100 Flat Dry) за ціною від 9738 грн.

Серия MIXXUS Flat Dry 10

Модифікації MIXXUS Flat Dry 10 3
Где купить? [EWH-10100 Flat Dry]
Характеристики [EWH-10100 Flat Dry]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака100 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Клас енергоспоживанняC
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
захист від ввімкнення без води
захист від завеликого тиску
Інше
Управлінняелектронне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак5 років
Габарити (ВхШхГ)121.5x54.2x31.4 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10000 грн.    до  13500 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V100DF
від 10 206 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB100M ET+DT
від 9 000 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-100-D
від 9 500 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 100V
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF100E-2 ET+DT
від 9 998 грн.
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 100 DRY
від 10 157 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15100 Cube Dry
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF100D-4 ET+DT
від 8 100 грн.
Electrolux EWH Formax
EWH 100 Formax
від 10 480 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO1 ECO 100V DRY HE
від 9 890 грн.
Hotpoint-Ariston BLU...
BLU1 ECO 100V 1.8K PL DRY
від 9 776 грн.
Gorenje GBF UA
GBF 100 UA
від 8 900 грн.
Tiki Comfort S
Comfort S 100 UA
від 8 998 грн.
Gorenje GBF SMV9
GBF 100 SMV9
від 11 490 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D100V20J3(D) K
від 7 415 грн.
WHP Flat FD
Flat FD 100
від 11 000 грн.
Rens FD20/F10
FD100-20/F10
від 8 828 грн.
Grunhelm WH FDD
WH-100 FDD
від 9 540 грн.
WHP Cube Electronic ...
Cube Electronic Wi-Fi 100
від 10 781 грн.
Tesy GCV B14 TBR
GCV 1004424D B14 TBR
від 9 250 грн.
EWT Kubus Dry
Clima Kubus Dry AWH/M 100
від 11 499 грн.
Eldom Eureka WV D
Eureka WV10046D
від 12 425 грн.
Eldom Style Dry New
Style Dry WVY10044FD
від 10 199 грн.
Areesta Prismatic Dry
Prismatic 100 l D
від 13 322 грн.
Ocean PRO 2.5 kW DT
PRO 2.5 kW DT 100
від 10 300 грн.
Banzai DINOX20 E-ANODE
100DINOX20 E-anode
від 9 999 грн.
Fudo Galaxy
FDG-100L
від 11 194 грн.
QUARTZ Eris
Eris 100
від 10 500 грн.
Banzai DINOX24
100DINOX24
від 9 555 грн.
Thermo Alliance Spec...
Spectra 100
від 11 650 грн.

від 9 738  до 12 478 грн.
Водонагрівач Mixxus EWH-10100 Flat Dry (WH0599)
Climatika.com.ua (Київ)
9 738 грн.
← купити
Бойлер електричний універсальний 100л MIXXUS EWH сухий тен 2кВт 1215x542x314мм WH0599
Drop.ua (Київ)
12 478 грн.
← купити
Водонагрівач накопичувальний Mixxus EWH-10100 Flat Dry 100 л WH0599
Santechshara.ua (Київ)
12 128 грн.
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-10100 FLAT DRY 100 л, 2,0 кВт, "сухий" ТЕН, вертикальний, прямокутний, білий (WH0599) WH0599
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10100 FLAT DRY накопичувальний 100 л, сухий тен 2 kW (WH0599) WH0599
Blagbaza.com.ua (Харків)
11 600 грн.
← купити
Водонагреватель "Плоский" Mixxus EWH-10100 Flat Dry накопительный 100 л, сухой тэн 2 kW WH0599
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
11 764 грн.
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-10100 Flat Dry (WH0599)
Elmir.com.ua (Дніпро)
11 799 грн.
← купити
Водонагрівач накопичувальний Mixxus EWH-10100 Flat Dry 100 л WH0599
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач накопичувальний Mixxus EWH-10100 Flat Dry 100 л WH0599
San-lux.com.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-10100 FLAT DRY 100 л, 2 кВт, сухий ТЕН, вертикальний, прямокутний, білий (WH0599)
MAUDAU (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10100 FLAT DRY накопичувальний 100 л, сухий тен 2 kW (WH0599)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" Mixxus EWH-10100 Flat Dry накопичувальний 100 л сухий тен 2 kW WH0599
MAUDAU (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10100 FLAT DRY накопичувальний 100 л, сухий тен 2 kW (WH0599) ( 19820 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бойлер MIXXUS EWH-10100 FLAT DRY 100 л сухий тен 2,0 кВт із пласким корпусом (WH0599)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10100 FLAT DRY накопичувальний 100 л, сухий тен 2 kW (WH0599)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" Mixxus EWH-10100 FLAT DRY накопичувальний 100 л, сухий тен 2 kW
Rozetka.ua (Київ)
10 915 грн.
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-10100 FLAT DRY 100 л, 2,0 кВт, "сухий" ТЕН, вертикальний, прямокутний, білий (WH0599)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бойлер електричний універсальний 100л MIXXUS EWH сухий тен 2кВт 1215x542x314мм WH0599
Rozetka.ua (Київ)
12 267 грн.
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10100 FLAT DRY накопичувальний 100 л, сухий тен 2 kW ( WH0599 ) 35340
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MIXXUS EWH-10100 Flat Dry, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач MIXXUS Flat Dry 10 (EWH-10100 Flat Dry). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач MIXXUS Flat Dry 10 (EWH-10100 Flat Dry) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія