шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 42Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач MIXXUS Small Under 12 (EWH-1215 Small Under) за ціною від 4400 грн.
Фото 3

Серия MIXXUS Small Under 12

Модифікації MIXXUS Small Under 12 2
Где купить? [EWH-1215 Small Under]
Характеристики [EWH-1215 Small Under]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака15 л
Форма корпусапрямокутний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність1500 Вт
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзверху
Гарантія на бак5 років
Габарити (ВхШхГ)36.6x36.6x31.1 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4000 грн.    до  5000 грн.
KRONER Small
Small K15SU1.5
від 4 009 грн.
QUARTZ Vallon
Vallon 15 U
від 3 899 грн.
AquaTronic Compact C2M
Compact WU1015 C2M
від 4 640 грн.
Willer New Optima Mini
PU15R New Optima Mini
від 3 689 грн.
Hotpoint-Ariston DUN...
DUNE RS 15U
від 4 699 грн.
Electrolux Q-bic
EWH 10 Q-bic U
від 4 028 грн.
Willer Optima Mini
PU10R Optima Mini
від 3 254 грн.
Midea D 20VI(U)
D10-20VI(U)
від 3 737 грн.
Zanussi Mini
ZWH/S 15 Mini U
від 4 788 грн.
Willer Optima Mini
PU15R Optima Mini
від 3 721 грн.
Atlantic Ondeo
Ondeo 10 U
від 4 799 грн.
KOER KWH.E04-E05
KWH.E05-10VW U
від 4 437 грн.
Haier ES Q(R)
ES15V-Q2(R)
від 4 914 грн.
Midea D VG
D10-20VG(U)
від 4 199 грн.
Haier ES Q(R)
ES10V-Q2(R)
від 3 840 грн.
Onlyheat WX-RE
WX-RE-PV005- 15U
від 4 165 грн.
KRONER Small
Small K10SU1.5
від 3 579 грн.
MIXXUS Small Under 12
EWH-1210 Small Under
від 4 000 грн.
Winmix Small
Small Under EWH-0615
від 4 140 грн.
QUARTZ Vallon
Vallon 10 U
від 3 168 грн.
Aquaforce Duplex
Duplex 10 U
від 4 287 грн.
Thermo Alliance SF
SF10S15N
від 3 999 грн.
Aquaforce Duplex
Duplex 15 U
від 4 920 грн.
ARTI WH Compact New
WH Compact SU 10L/1 New
від 3 720 грн.
Bandini BRAUN A
BRAUN A12 ST
від 4 274 грн.
Hi-Therm Lumia Mini
Lumia Mini 10 U
від 4 346 грн.
TATRA LINE Cube TCBN
Cube TCBN-10-U
від 3 800 грн.
Hi-Therm Lumia Mini
Lumia Mini 15 U
від 4 819 грн.
Thermex Buono
Buono 10 U
від 3 822 грн.
Thermex Nuovo
Nuovo 15 U
від 3 842 грн.

від 4 400  до 4 601 грн.
Бойлер електричний компактний міні під мийку 15л MIXXUS EWH мокрий тен 1.5кВт 366x366x311мм WH0605
Drop.ua (Київ)
4 508 грн.
← купити
Водонагрівач "Під мийку" MIXXUS EWH-1215 SMALL UNDER накопичувальний 15 л, мокрий тен 1,5 kW (WH060 WH0605
Blagbaza.com.ua (Харків)
4 400 грн.
← купити
Водонагреватель "Под мойку" Mixxus EWH-1215 Small Under накопительный 15 л, мокрый тэн 1,5 kW WH0605
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
4 463 грн.
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-1215 Small Under під мийкою 15 л, 1500 Вт, "мокрий" ТЕН, вертикальний, квадратний, білий (WH0605) WH
Smart-buy.com.ua (Бровари)
4 601 грн.
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-1215 Small Under під мийкою 15 л, 1500 Вт, мокрий ТЕН, вертикальний, квадратний, білий (WH0605)
MAUDAU (Київ)
← купити
Водонагрівач "Під мийку" MIXXUS EWH-1215 SMALL UNDER накопичувальний 15 л, мокрий тен 1,5 kW (WH0605)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Під мийку" Mixxus EWH-1215 Small Under накопичувальний 15 л мокрий тен 1,5 kW WH0605
MAUDAU (Київ)
← купити
Водонагрівач "Під мийку" MIXXUS EWH-1215 SMALL UNDER накопичувальний 15 л, мокрий тен 1,5 kW (WH060 ( 12577 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бойлер MIXXUS EWH-1215 SMALL UNDER 15 л мокрий тен 1,5 кВт під мийку (WH0605)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-1215 Small Under під мийкою 15 л, 1500 Вт, "мокрий" ТЕН, вертикальний, квадратний, білий (WH0605)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MIXXUS EWH-1215 Small Under, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач MIXXUS Small Under 12 (EWH-1215 Small Under). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач MIXXUS Small Under 12 (EWH-1215 Small Under) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія