шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 14Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 5680 грн.

Серия MKW MK-41

Модифікації MKW MK-41 1
Где купить? [MK-41 8x17/6x139,7 ET12 DIA106,1]
Характеристики [MK-41 8x17/6x139,7 ET12 DIA106,1]
Ширина диска
8 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
6 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
139.7 мм
Виліт
12 мм
Діаметр центрального отвору
106.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7500 грн.

від 5 680  до 6 945 грн.
MKW MK-41 (R17 W8.0 PCD6x139.7 ET12 DIA106.1) хром
Autoshini.ua (Київ)
6 063 грн.
← купити
Диски MKW (Mi-tech) MK-41 8x17 6x139,7 ET12 DIA106,1 (chrome)
Shinportal.com (Запоріжжя)
5 883 грн.
← купити
MKW MK-41 Ch R17 W8 PCD6x139.7 ET12 DIA106.1
Guma.com.ua (Мукачево)
6 945 грн.
← купити
Mi-tech MK-41 8x17 6x139.7 ET12 DIA106.1 S
Autokush.com.ua (Львів)
5 680 грн.
← купити
Диск Mi-tech MK-41 chrome R17 W8,0 PCD6x139,7 ET12 DIA106,1
Garazh.ua (Київ)
6 000 грн.
← купити
Литі диски MKW (Mi-tech) MK-41 R17 W8 PCD6x139.7 ET12 DIA106.1 (chrome)
Rozetka.ua (Київ)
6 781 грн.
← купити
Диски MKW (Mi-tech) MK-41 8x17 6x139,7 ET12 DIA106,1 (silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
5 802 грн.
← купити
Mi-tech MK-41 8x17 6x139.7 ET12 DIA106.1 Chrom
Autokush.com.ua (Львів)
6 380 грн.
← купити
MKW MK-41 S R17 W8 PCD6x139.7 ET12 DIA106.1
Guma.com.ua (Мукачево)
6 493 грн.
← купити
Mi-tech MK-41 8x17 6x139.7 ET12 DIA106.1 Chrom
Rozetka.ua (Київ)
6 635 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MKW MK-41 8x17/6x139,7 ET12 DIA106,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія