шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура Montech MKey TKL Darkness Brown Switch

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити клавіатура Montech MKey TKL Darkness Brown Switch за ціною від 2429 грн.
Відео 1Фото 15

Характеристики та опис Montech MKey TKL Darkness Brown Switch

Вага (г): 1335; Розміри (мм): 363x136x41; в обплетенні; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: колесом; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; PBT-кейкапи; Перемикачі: Gateron G Pro 2.0 Brown (Tactile); Конструкція клавіш: механічна
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.9 м
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіGateron G Pro 2.0 Brown (Tactile)
PBT-кейкапи
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностіколесом
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Порт на пристроїUSB C
Інше
Gasket Mount (шумопоглинання)
Розміри363x136x41 мм
Вага1335 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3200 грн.

Montech MKey TKL Mechanical Keyboard Review - Value ...
Montech MKey TKL Mechanical Keyboard Review - Closer ...
від 2 429  до 4 071 грн.
Клавіатура Montech MKey TKL Darkness Brown (MK87DB) MK87DB
Artline.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Montech Клавіатура Montech USB TKL DB MK87DB ENG UA
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура MONTECH MKey TKL Darkness Brown Switch (MK87DB) MK87DB
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Montech MKey Tkl Darkness Brown Switch (MK87DB) MK87DB
Openshop.ua (Київ)
2 806 грн.
← купити
Клавіатура Montech MKey Tkl Darkness Gaming Tastatur Gateron Brown Us (MK87DB)
Цифра (Київ)
2 547 грн.
← купити
Клавіатура Montech MKey Tkl Darkness Gaming Tastatur Gateron Brown Us (MK87DB)
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура Montech MKey TKL Darkness Black (MK87DB) MK87DB
Click.ua (Київ)
← купити
MONTECH MK87DB
Mallprix.com (Київ)
2 476 грн.
← купити
Клавіатура ігрова Montech Mkey, TKL, Darkness, GateronG Pro 2.0, Brown Switch (MK87DB)
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура MONTECH Darkness MK87DB TKL DB USB UA Gray (MK87DB)
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Montech MKey TKL Darkness Brown Switch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Montech MKey TKL Darkness Brown Switch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Montech MKey TKL Darkness Brown Switch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія