шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 4Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити блок живлення Montech Titan Pla (850W) за ціною від 3799 грн.
Відео 3Фото 7

Серия Montech Titan Pla

Модифікації Montech Titan Pla 2
Характеристики [Titan Pla 850W]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора135 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Platinum
Cybenetics EfficiencyPlatinum
Cybenetics NoiseA +
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA12 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V170 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V840 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP, OTP
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4400 грн.
AZZA PSAZ ATX 3.0 Gold
PSAZ-850G ATX3.0
від 3 679 грн.
Gamemax RGB 2025
RGB 750G
від 3 399 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 750 PRO
від 3 283 грн.
2E Extra Power
2E-EP800GM-1 40
від 3 434 грн.
PCCooler KN
KN750
від 3 467 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 750G
від 3 768 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 750G White
Gamemax RGB 2025
RGB 750G White
від 3 421 грн.
AZZA PSAZ Gold
PSAZ-850G
від 3 420 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 750 PRO White
від 3 271 грн.
Cougar GR
GR 750
від 2 199 грн.
Gamemax GX-GF
GX 750GF
AZZA PSAZ Gold
PSAZ-750G
від 3 267 грн.
Gamemax GX Xtreme Go...
GX-850 Modular
від 3 287 грн.
PCCooler KN
KN850
від 3 657 грн.
Gamemax GM Prime
GM-1050 Prime Black
від 3 177 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 850 PRO White
від 3 599 грн.
Gamemax GS-G SFX
GS-750G White
від 3 712 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime White
від 3 008 грн.
2E Extra Power Pro
2E-EP850GMII -140
від 3 906 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 850 PRO
від 3 780 грн.
Gamemax RGB PRO 2025
RGB PRO 750G White
від 3 743 грн.
GX-750 Modular
від 2 965 грн.
Gigabyte P-Series 2020
P750GM
від 3 764 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime
Gamemax RGB PRO 2025
RGB PRO 750G
від 3 777 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 850G White
від 4 007 грн.
Gamemax GX Rampage
GX-750 PRO White
від 3 649 грн.
Vinga VPS Gold
VPS-750G
від 4 329 грн.
Gamemax GM Prime
GM-800 Prime White
від 2 958 грн.

Огляд MONTECH TITAN PLA 1200W: блок живлення з акцентом на якість
Montech Titan PLA 1000W White Review
Montech Titan PLA 1000W PSU Review
Останній раз товар продавався за:
3 799 грн.
Очікується у продажу

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Montech Titan Pla 850W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Montech Titan Pla (850W). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Montech Titan Pla (850W) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія