шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити праска MOZANO Ultimate Smooth за ціною від 1920 грн.
Фото 20

Характеристики та опис MOZANO Ultimate Smooth

Вага праски (кг): 0.95; Довжина кабелю (м): 1.9; самоочищення від накипу; бездротова робота; автоматичне відключення; протикраплинна система; вертикальне відпарювання; подача пари;єм резервуара для води: 450; Об' Потужність подачі пари (г/хв): 25; Покриття робочої поверхні: керамічне; Потужність (Вт): 2600
Колір
Тип
побутова
Споживана потужність
2600 Вт
Покриття робочої поверхні
керамічне
Потужність подачі пари
25 г/хв
Об'єм резервуара для води
450 мл
Функції та можливості
подача пари
вертикальне відпарювання
протикраплинна система
автоматичне відключення
бездротова робота
самоочищення від накипу
Довжина кабелю
1.9 м
Вага праски
0.95 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  2600 грн.

від 1 920  до 3 121 грн.
Праска з парою Mozano Ultimate Smooth Copper
Redprice.sale (Львів)
2 217 грн.
← купити
Утюг Mozano Ultimate Smooth 2600 Вт AGD/ZEL/01#SZARY
Rozetka.ua (Київ)
1 920 грн.
← купити
Праска з парою Mozano Ultimate Smooth Copper
Saren.com.ua (Львів)
2 224 грн.
← купити
Безпровідна праска Mozano Ultimate Smooth 2600 Вт Gold з керамічним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
2 070 грн.
← купити
Безпровідна праска Mozano Ultimate Smooth 2600 Вт Black Purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Праска з парою Mozano Ultimate Smooth Copper
Rozetka.ua (Київ)
3 121 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MOZANO Ultimate Smooth, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: праска MOZANO Ultimate Smooth. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на праска MOZANO Ultimate Smooth у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія