шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити вбудований холодильник MPM 259-KBI-16/E за ціною від 15799 грн.

Характеристики та опис MPM 259-KBI-16/E

Розм. монтажу (мм): 1770х560х550; Габарити (см): 176.9x54x54; Рівень шуму (дБ): 37; Час збереження холоду (год): 10; Тем-ра морозилки: -18 °C;єм морозилки (л): 70; Об' Морозилка: знизу; LED освітлення; авторозморожування;єм холодильника (л): 179; Об' Функції: перевішування дверей; Кількість камер: 2
Загальний об'єм249 л
Кількість камер2
Контурів охолодження1
Компресорів1
Функції та можливості
Функціїперевішування дверей
Холодильне відділення
Об'єм холодильної камери179 л
Автоматичне розморожування
LED освітлення
Морозильне відділення
Морозильна камеразнизу
Об'єм морозильної камери70 л
Температура морозилки-18 °C
Час збереження холоду10 год
Потужність заморожування3.2 кг/добу
Загальне
Управлінняповоротні перемикачі
Клас енергоспоживання (new)E
Споживання енергії в рік216 кВт/год
Кліматичний класN, ST (+16...+38 °С)
Клас гучностіC
Рівень шуму37 дБ
Кріплення фасадуковзне кріплення
Габарити (ВхШхГ)176.9x54x54 см
Розміри для монтажу (ВхШхГ)1770х560х550 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16500 грн.    до  20000 грн.

Маркировка энергоэффективности MPM 259-KBI-16/E
Информационная карта товара MPM 259-KBI-16/E
від 15 799  до 19 949 грн.
MPM MPM-259-KBI-16/E вбудований холодильник, 256 л, Ширина 54 см, 39 Дб, Перевішування дверей, Швидке замороження
Xfrost.net.ua (Київ)
17 155 грн.
← купити
MPM MPM-259-KBI-16/E
Pro100market.com.ua (Київ)
17 675 грн.
← купити
Вбудований холодильник MPM MPM-259-KBI-16/E
FOXTROT.UA (Київ)
18 999 грн.
← купити
Вбудований холодильник з морозильною камерою MPM MPM-259-KBI-16/E
Foroom.com.ua (Київ)
19 148 грн.
← купити
MPM MPM-259-KBI-16/E
Vodogreyka.com.ua (Київ)
17 764 грн.
← купити
Холодильник MPM-259-KBI-16/E
Цифра (Київ)
← купити
Холодильник MPM-259-KBI-16/E
Stls.store (Київ)
17 926 грн.
← купити
Холодильник MPM-259-KBI-16/E
Zhuk.ua (Київ)
← купити
MPM MPM-259-KBI-16/E
1smarty.com.ua (Київ)
17 586 грн.
← купити
Холодильник MPM MPM-259-KBI-16/E
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MPM 259-KBI-16/E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вбудований холодильник MPM 259-KBI-16/E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вбудований холодильник MPM 259-KBI-16/E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія