шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити варильна поверхня MPM 30-IM-06 за ціною від 7251 грн.

Характеристики та опис MPM 30-IM-06

Розміри для монтажу (мм): 268x500; Габарити (см): 28.8x52; Потужність підключення (кВт): 3.8; індикатор залишкового тепла; захист від дітей; таймер; автовимкнення; Управління: сенсорне; Робоча поверхня: склокераміка; Тип поверхні: електрична; Тип пристрою: варильна поверхня
Колір
Тип пристроюварильна поверхня
Тип поверхніелектрична
Оформленнядоміно
Конфорки
Робоча поверхнясклокераміка
Кількість індукційних конфорок2
Потужність конфорок1.5 кВт, 2 кВт
Управліннясенсорне
Функції та можливості
Функціїавтоматичне відключення
таймер
захист від дітей
індикатор залишкового тепла
Загальні характеристики
Потужність підключення3.8 кВт
Рамканемає
Габарити (ШхГ)28.8x52 см
Розміри для монтажу (ШхГ)268x500 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  8750 грн.

від 7 251  до 8 469 грн.
Варильна поверхня Mpm Product 30-IM-06
Цифра (Київ)
7 811 грн.
← купити
Варильна поверхня Mpm Product 30-IM-06
Stls.store (Київ)
7 881 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична MPM 30 IM 06 MPM-30-IM-06
Saren.com.ua (Львів)
7 261 грн.
← купити
Варильна поверхня MPM Product MPM-30-IM-06
Denika.ua (Харків)
7 629 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична MPM MPM-30-IM-06
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 650 грн.
← купити
Індукційна варильна поверхня MPM 30-IM-06 28,8 см GPCZMPM30IM06
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
7 519 грн.
← купити
Варильна поверхня MPM Product MPM-30-IM-06
Rozetka.ua (Київ)
8 469 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична MPM 30 IM 06
Redprice.sale (Львів)
7 254 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична MPM 30 IM 06
Tomdom.in.ua (Львів)
7 260 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична MPM MPM-30-IM-06
Redprice.sale (Львів)
7 647 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MPM 30-IM-06, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: варильна поверхня MPM 30-IM-06. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на варильна поверхня MPM 30-IM-06 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія