шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити холодильник MPM 46-CJ-02 за ціною від 4792 грн.

Характеристики та опис MPM 46-CJ-02

Габарити (см): 51x43x48; Рівень шуму (дБ): 39; Клас гучності: C; Морозилка: немає; низькотемпературний відсік;єм холодильника (л): 41; Об' Функції: перевішування дверей; Кількість камер: 1;єм (л): 41; Загальний об'
Колір
Загальний об'єм41 л
Кількість камер1
Контурів охолодження1
Компресорів1
Функції та можливості
Функціїперевішування дверей
Додатковоприховані ручки дверей
Холодильне відділення
Об'єм холодильної камери41 л
Відсіки для зберіганнянизькотемпературний відсік
Морозильне відділення
Морозильна камеранемає
Загальні характеристики
Управлінняповоротні перемикачі
Клас енергоспоживання (new)F
Споживання енергії в рік99 кВт*год
Клас гучностіC
Рівень шуму39 дБ
Габарити (ВхШхГ)51x43x48 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 792  до 6 199 грн.
MPM MPM-46-CJ-02/E
Pro100market.com.ua (Київ)
4 816 грн.
← купити
Холодильник з морозильною камерою Mpm Mpm-46-CJ-02
Openshop.ua (Київ)
5 224 грн.
← купити
MPM MPM-46-CJ-02/E
Vodogreyka.com.ua (Київ)
4 840 грн.
← купити
Холодильник Mpm 46-CJ-02/E
Цифра (Київ)
4 841 грн.
← купити
Холодильник Mpm 46-CJ-02/E
Stls.store (Київ)
4 885 грн.
← купити
Холодильник MPM -46-CJ-02/Е
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Холодильник MPM 46-CJ-02/Е
Denika.ua (Харків)
5 199 грн.
← купити
MPM MPM-46-CJ-02/E
1smarty.com.ua (Київ)
4 792 грн.
← купити
Холодильник mpm mpm-46-cj-02/е
Tviy-Dim.com (Київ)
4 929 грн.
← купити
MPM MPM-46-CJ-02/Е
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MPM 46-CJ-02, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: холодильник MPM 46-CJ-02. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на холодильник MPM 46-CJ-02 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія