шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити міксер MPM MMR-26Z/C за ціною від 2071 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис MPM MMR-26Z/C

Основний матеріал чаші: метал; Джерело живлення: мережа; гаки для замішування; Насадки: віничок: подвійний вінчик; Передустановлені програми: Ємності: основна чаша; Обертання чаші; Турборежим; Плавне регулювання швидкості; Потужність (Вт): 850; Основна чаша (л): 4.2; Тип пристрою: стаціонарний міксер (несемний)
Колір
Тип пристрою
стаціонарний міксер (несемний)
Основна чаша
4.2 л
Потужність
850 Вт / максимальна /
Плавне регулювання швидкості
Турборежим
Обертання чаші
Ємності
основна чаша
Насадки
подвійний вінчик
гаки для замішування
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
метал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  2700 грн.

Брошюра MPM MMR-26Z/C
Информация по технике безопасности MPM MMR-26Z/C
від 2 071  до 2 783 грн.
Міксер MPM MMR-26Z/C
FOXTROT.UA (Київ)
2 399 грн.
← купити
Міксер MPM MMR-26Z/C
АЛЛО (Київ)
← купити
Міксер MPM MMR-26Z/C
Denika.ua (Харків)
← купити
Міксер MPM MMR-26Z/C
ТЕХНОточка (Київ)
2 071 грн.
← купити
Міксер mpm mmr-26z/c
Tviy-Dim.com (Київ)
2 188 грн.
← купити
MPM MMR-26Z/C
COMFY.ua (Київ)
← купити
Міксер MPM MMR-26Z/C
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Міксер MPM MMR-26Z/C
Rozetka.ua (Київ)
2 783 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MPM MMR-26Z/C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер MPM MMR-26Z/C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер MPM MMR-26Z/C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія