шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити соковитискач MPM MSO-12M за ціною від 2808 грн.
Відео 2

Характеристики та опис MPM MSO-12M

Матеріал корпуса: сталь; захист від випадкового ввімкнення; захист від перегріву; система "крапля-стоп";якоті; автоматичний викид м' Макс. оберти (об/хв): 60; Управління: поворотний перемикач; Потужність (Вт): 120; Ємність для соку (л): 1; Тип: шнекова
Колір
Тип
шнекова
Ємність для соку
1 л
Ємність для макухи
0.8 л
Потужність
120 Вт
Ємність для соку
окремостояча
Управління
поворотний перемикач
Макс. оберти
60 об/хв
Реверс
Функції
автоматичний викид м'якоті
система "крапля-стоп"
захист від перегріву
захист від випадкового ввімкнення
Матеріал корпуса
сталь
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 808  до 4 213 грн.
MPM MSO-12M
Mallprix.com (Київ)
3 721 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM Product MSO-12
Tendo.com.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12M
Redprice.sale (Львів)
3 710 грн.
← купити
Соковитискач MPM Product MSO-12
Denika.ua (Харків)
2 808 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12M
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 641 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12M
ТЕХНОточка (Київ)
3 852 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 364 грн.
← купити
Соковыжималка MPM MSO-12M
Q-techno.com.ua (Київ)
3 725 грн.
← купити
Соковижималка MPM MSO-12M
Zhuk.ua (Київ)
3 544 грн.
← купити
Соковичавниця mpm mso-12m
Tviy-Dim.com (Київ)
3 265 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM Product MSO-12
MAUDAU (Київ)
3 663 грн.
← купити
MPM MSO-12M Соковижималка MSO-12M
Kvshop.com.ua (Київ)
3 677 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM Product MSO-12 NW31062
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 457 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM Product MSO-12
Rozetka.ua (Київ)
4 212 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12M
Tomdom.in.ua (Львів)
3 716 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12M
Saren.com.ua (Львів)
3 717 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12M
Timesport.com.ua (Львів)
3 707 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12M
Timesport.com.ua (Львів)
3 650 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12M
Redprice.sale (Львів)
3 653 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12M
Tomdom.in.ua (Львів)
3 659 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12M
Saren.com.ua (Львів)
3 640 грн.
← купити
Соковитискач шнековий MPM MSO-12M
Zaua.store (Львів)
3 638 грн.
← купити
Соковижималка центробіжна Mpm MSO-12 M
MAUDAU (Київ)
← купити
Соковижималка шнекова Mpm MSO-12M PG-MSO12M
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Соковижималка шнекова Mpm MSO-12M
Rozetka.ua (Київ)
4 213 грн.
← купити
Соковитискач mpm mso-12m, Silver, 150w, шнекова, ємність для соку 1 л, резервуар для макухи 0.8 л, 1 швидкість, реверс
Rozetka.ua (Київ)
4 103 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MPM MSO-12M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: соковитискач MPM MSO-12M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на соковитискач MPM MSO-12M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія