шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення MSI MAG GLS PCIE5 [A650GLS PCIE5]

Конфігурації і ціни 208Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити блок живлення MSI MAG GLS PCIE5 (A650GLS PCIE5) за ціною від 5234 грн.
Відео 1Фото 5

Серия MSI MAG GLS PCIE5

Модифікації MSI MAG GLS PCIE5 4
Где купить? [A650GLS PCIE5]
Характеристики [A650GLS PCIE5]
Потужність650 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Cybenetics EfficiencyGold
Cybenetics NoiseA -
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA5 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
PCIe 16pin1 шт.
Floppy
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Максимальні струм і потужність
+3.3V18 А
+5V18 А
+12V154 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V648 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP, UVP, SIP, NLO
Гарантія виробника7 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x150 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  7000 грн.
EVGA SuperNOVA G3
650 G3
від 5 799 грн.
Deepcool Gamer Storm...
PN850M
від 5 088 грн.
Gigabyte Ultra Durab...
UD850GM PG5W
від 5 039 грн.
PS850G White
від 5 535 грн.
Chieftec Atmos
CPX-850FC
від 4 979 грн.
MSI MAG GLS PCIE5
A750GLS PCIE5
від 5 265 грн.
Seasonic CORE GX ATX...
CORE GX-650 White ATX 3.1
від 5 444 грн.
be quiet! Pure Power...
BP026
від 5 207 грн.
CORE GX-750 ATX 3.1
від 5 457 грн.
Chieftec Atmos
CPX-750FC
від 4 866 грн.
Asus Prime Gold
Prime 750W Gold
від 4 414 грн.
PS850G
Thermaltake ToughPow...
GT 750W Snow
від 5 387 грн.
UD850GM
від 5 473 грн.
Chieftec Proton
BDF-850C
від 4 773 грн.
GT 850W
від 5 001 грн.
Gamemax GS-G V25
GS 850G V25
від 4 941 грн.
PN850M White
від 4 954 грн.
Cooler Master GX II ...
MPX-7503-AFA G-2E
від 5 200 грн.
GT 850W Snow
від 5 531 грн.
PCCooler YN
YN850
від 4 961 грн.
MSI MAG GL PCIE5 II
A750GL II
від 5 360 грн.
Asus Prime Gold
Prime 750W Gold Black
від 5 485 грн.
PS750G
від 4 968 грн.
Cougar GEX
GEX850
від 3 999 грн.
BP027
від 5 711 грн.
UD850GM PG5
від 4 689 грн.
PN750M
від 4 751 грн.
PS750G White
Cougar GEX 2024
GEX850 (2024)
від 4 703 грн.

Огляд MSI MAG A850GLS PCIE5: дуже тихий і холодний блок живлення
Огляд та тестування «золотого» блока живлення MSI MAG A850GLS PCIE5 стандарту AT
MSI MAG A850GLS PCIE5 power supply review
від 5 234  до 7 188 грн.
Блок живлення MSI MAG A650GLS PCIE5
Artline.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Блок живлення MSI MAG A650GLS PCIE5 650W Black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
MSI Блок живлення для ПК MSI ATX 650W MAG A650GLS PCIE5
MTA.ua (Київ)
← купити
Блок живлення MSI MAG A650GLS PCIE5 650W
Click.ua (Київ)
← купити
Блок живлення MSI MAG A650GLS PCIE5 650W (MAG A650GLS PCIE5)
Nkt.ua (Київ)
5 353 грн.
← купити
MSI MAG A650GLS PCIE5
Mallprix.com (Київ)
5 491 грн.
← купити
Блок живлення MSI 650W MAG A650GLS PCIE5 (MAG A650GLS PCIE5)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Блок живлення MSI MAG A650GLS PCIE5
Denika.ua (Харків)
← купити
Блок живлення MSI MAG A650GL UA MAG A650GLS PCIE5
Sota.store (Київ)
← купити
Блок живлення для ПК MSI ATX 650W MAG A650GLS PCIE5
Soho.com.ua (Київ)
5 609 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A650GLS PCIE5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення MSI MAG GLS PCIE5 (A650GLS PCIE5). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення MSI MAG GLS PCIE5 (A650GLS PCIE5) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія