шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення MSI MAG GL PCIE5 II [A850GL II]

Конфігурації і ціни 13Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити блок живлення MSI MAG GL PCIE5 II (A850GL II) за ціною від 5849 грн.
Фото 5

Серия MSI MAG GL PCIE5 II

Модифікації MSI MAG GL PCIE5 II 3
Характеристики [A850GL II]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Cybenetics EfficiencyGold
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Floppy
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU750 мм
SATA500 мм / 650/800/950 /
MOLEX500 мм / 650/800/950 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V170.5 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V846 Вт
Потужність +3.3V +5V110 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP, UVP
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7500 грн.
MSI MAG GL PCIE5
A850GL
від 5 561 грн.
MSI MPG GF
A750GF
від 6 283 грн.
FSP ADVAN GM
ADVAN-750GM
від 6 278 грн.
Gigabyte Ultra Durab...
UD1000GM PG5
від 6 009 грн.
Enermax MarbleBron 82+
EMB850EWT-W- RGB
від 6 337 грн.
Chieftec Proton
BDF-1000C
від 5 465 грн.
UD1000GM PG5 V2
від 5 755 грн.
UD1000GM PG5 V2 ICE
від 5 417 грн.
Deepcool Gamer Storm...
PN1000M
від 5 384 грн.
PN850M White
від 5 179 грн.
Zalman TeraMax II VIEW
ZM850-TMX2 VIEW
від 5 687 грн.
MSI MAG GL PCIE5 II
A750GL II
від 5 366 грн.
Gamemax GX PRO
GX PRO 1050G
від 5 399 грн.
Seasonic CORE GX ATX...
CORE GX-750 White ATX 3.1
від 5 974 грн.
Thermaltake ToughPow...
GT 850W Snow
від 5 531 грн.
FSP VITA GM
VITA-850GM
від 5 829 грн.
PCCooler YN
YN1000
від 6 024 грн.
Cooler Master MWE Go...
MPE-7501-AFA AG
від 5 968 грн.
Gamemax GX PRO
GX PRO 1050G White
від 5 425 грн.
be quiet! Pure Power...
BP027
від 5 876 грн.
CORE GX-850 ATX 3.1
від 6 163 грн.
MSI MAG GL PCIE5
A850GL White
від 5 461 грн.
Enermax REVOLUTION D...
ETV850G-W
від 6 597 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-850F14XG White
від 5 780 грн.
BP026
від 5 207 грн.
Gamemax RGB PRO 2025
RGB PRO 1050G White
від 5 346 грн.
GT 850W
від 5 163 грн.
SF-850F14XG
від 5 737 грн.
Zalman TeraMax II VIEW
ZM1000-TMX2 VIEW
від 6 241 грн.
CORE GX-750 ATX 3.1
від 5 460 грн.

від 5 849  до 7 588 грн.
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 II
Redprice.sale (Львів)
6 203 грн.
← купити
Блок живлення Msi MAG A850GL PCIE5 II 750 Вт Gold (MAGA850GLPCIE5II)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 245 грн.
← купити
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 II 850W 80+ Gold black 306-7ZP8D11-CE0
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
6 107 грн.
← купити
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 II
Denika.ua (Харків)
5 849 грн.
← купити
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 II
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 206 грн.
← купити
Блок живлення MSI A850GL II 850W 80 Plus Gold ATX 3.1 (306-7ZP8D11-CE0) EU
Rozetka.ua (Київ)
7 588 грн.
← купити
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 II
Tomdom.in.ua (Львів)
6 209 грн.
← купити
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 II
Saren.com.ua (Львів)
6 210 грн.
← купити
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 II
Timesport.com.ua (Львів)
6 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A850GL II, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення MSI MAG GL PCIE5 II (A850GL II). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення MSI MAG GL PCIE5 II (A850GL II) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія