шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення MSI MAG GL PCIE5 [A850GL White]

Конфігурації і ціни 466Відгуки5Обговорення1Корисне4
Купити блок живлення MSI MAG GL PCIE5 (A850GL White) за ціною від 5461 грн.
Відео 1Фото 4

Серия MSI MAG GL PCIE5

Рейтинг моделі: 3 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
3
0
2
0
Модифікації MSI MAG GL PCIE5 7
Где купить? [A850GL White]
Характеристики [A850GL White]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Cybenetics EfficiencyPlatinum
Cybenetics NoiseStandard +
Стандарт ATX 12В v.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Floppy
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU750 мм
SATA500 мм / 750/900/1050 /
MOLEX500 мм / 750/900/1050/1200 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V170.5 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V846 Вт
Потужність +3.3V +5V110 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP, UVP
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  8000 грн.
Enermax REVOLUTION D...
ETV850G-W
від 6 597 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-850F14XG White
від 5 780 грн.
FSP VITA GM
VITA-850GM
від 5 829 грн.
Seasonic CORE GX ATX...
CORE GX-850 ATX 3.1
від 6 163 грн.
PCCooler YN
YN1000
від 6 024 грн.
SF-850F14XG
від 5 737 грн.
CORE GX-750 White ATX 3.1
від 5 974 грн.
Zalman TeraMax II VIEW
ZM1000-TMX2 VIEW
від 6 241 грн.
Cooler Master MWE Go...
MPE-7501-AFA AG
від 5 968 грн.
Lian Li SP V2
SP750 V2
від 6 730 грн.
Cougar GEX X2
GEX X2 1000
від 5 750 грн.
Cougar GLE 1000/1200
GLE 1000
від 5 787 грн.
Gigabyte Ultra Durab...
UD1000GM PG5 V2 ICE
від 5 417 грн.
UD1000GM PG5 V2
від 5 755 грн.
Antec Neo ECO Gold M...
NE750G M
від 6 640 грн.
Enermax MarbleBron 82+
EMB850EWT-W- RGB
від 6 337 грн.
Lian Li Edge Gold
EG0750G Black
від 5 999 грн.
MSI MAG GL PCIE5 II
A850GL II
від 5 849 грн.
FSP ADVAN GM
ADVAN-850GM
від 6 850 грн.
MSI MPG GF
A750GF
від 6 283 грн.
FSP ADVAN GM
ADVAN-750GM
від 6 278 грн.
MSI MAG GL PCIE5
A850GL
від 5 524 грн.
UD1000GM PG5
від 6 009 грн.
Cooler Master Elite ...
Elite Gold 1000W
від 6 884 грн.
Lian Li Edge Gold
EG850G Black
від 6 907 грн.
SilverStone Decathlon
DA850R-GMA-W WW
від 6 922 грн.
Chieftec Proton
BDF-1000C
від 5 465 грн.
SilverStone Decathlon
DA750R-GMA-W WW
від 6 937 грн.
Deepcool Gamer Storm...
PN850M White
від 5 339 грн.
Zalman TeraMax II VIEW
ZM850-TMX2 VIEW
від 5 687 грн.

3
0
2
0
модель с серьезными недостатками
24 лютого 2025, 01:00 #
Переваги:цена

Недоліки:гудит вентилятор даже в простое электрический гулдёж и пердёж во всех гарнитурах как напрямую материнскую плату так и через использование внешних USB карт, и он сам по себе внутри гудит и пердит что это слышно

Коментар:у блока питания к сожалению отсутствует полупассивный режим работы вентилятора, плюс ещё собственно почему-то MSI решили что он должен стартовать сразу с 1000 оборотов и не опускаясь ниже а собственно даже если на него идёт хоть какая-то нагрузка то обороты возрастают, у меня 5.700x3D и rtx 2070 всё в сборе жрёт не более 350 Вт, но он шумный капец, плюс ещё он постоянно кряхтит и трещит, и самое неприятное что какие бы наушники не подключай при любой минимальной нагрузки в гарнитурах начинается электрический треск и гулдеж, и самое ужасное что последние несколько дней даже с использованием USB звуковых карт И они начинают гудеть точно так же, при том что как я сразу меняю блок питания на старый то все проблемы уходят как и со звуком так и с пердежом в гарнитурах, на старом блоке питания chieftec element elp 600s никаких болячек из вышеперечисленного, не было, через несколько дней после покупки я создавал запрос на на замену на другой но мне отказали сказав что позаявлениям производителя - это нормально и блок питания рассчитан на работу из-за заземлением которого в Украине практически нигде не ставят(( если не удастся решить проблему с ним буду вынужден его продать, Так как если вентилятор заменить можно и убрать от него шум, но какие-то непонятные трески и самого блока и на водки на звуковые устройства я никак это не смогу пофиксить.

Автор:Nick_dj Nick_dj  пользуюсь MSI A850GL кілька місяців

ЖАХЛИВИЙ БЛОК ЗА СВОЮ ЦІНУ
2 червня 2025, 20:45 #
Переваги:Гарний зовнішній вигляд, японські конденсатори

Недоліки:Все інше

Коментар:Все те ж саме, що тут вже писали. Блок перші декілька днів працював нормально, потім почались проблеми. З'явився тріск вентилятора, і він почав давати сильні вібрації на стіл. Потім, як з'ясувалося, тріщить не тільки вентилятор, а ще й дроселі. У сервісному центрі визнали проблему, але наполегливо намагалися переконати мене в тому, що це нормальна робота БЖ. Тільки от чомусь, коли я почав ставити незручні запитання та навів приклад більш дешевого блоку, який працює набагато тихіше, вони вирішили перевірити його ще раз, а коли я подзвонив через декілька днів, блок вже поїхав до постачальника. Питання — чому? З ним же все так "добре".

Сьогодні зі мною знову зв'язався співробітник магазину і знову намагався переконати в тому, що проблем з блоком ніяких немає. Але чомусь, коли я йому переказав усе те, що написав вище, то він одразу виявився некомпетентним у цьому питанні і запропонував зв'язатися з компетентним співробітником. Потім вони самі передзвонили і запропонували повернути мені гроші або обміняти товар. Наче все добре, тільки зробили вони це лише після того, як я почав підвищувати тон.

Коротше, сам блок далеко не топ за свої гроші. Краще придивитися до чогось іншого або докинути трохи більше грошей і купити щось краще.

Що стосується магазинів, рекомендую не здаватися і відстоювати свої права до останнього. Інакше залишитесь біля розбитого корита.

Автор:Natsu Dragneel

хороша модель, сподобалося
15 грудня 2025, 20:37 #
Переваги:Ціна - потужність

Недоліки:Шум

Коментар:Купив цей БЖ під RX 7800XT, Intel 14600. В системнику також 1x HDD, SSD, M2. По потужності вистачає з головою і за більш ніж рік роботи проблем не було. Головний мінус - дуже шумний, навіть без наванаження, але ніякого хрипіння/тріщання не видає

Автор:Максим

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
MSI MAG A750GL PCIe 5.0 ATX 3.0 Power Supply Review
MSI MAG A850GL 850-watt 80 PLUS Gold ATX 3.0 PSU Review
Огляд блока живлення MSI MAG A1250GL PCIE5 із «золотим» сертифікатом
від 5 461  до 10 339 грн.
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE 850W 80 PLUS Gold
Artline.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
MSI Блок живлення для ПК MSI MAG A850GL PCIE5 White
MTA.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Блок живлення MSI ATX 850W MAG A850GL PCIE5 WHITE (MAG A850GL PCIE5 WHITE)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 White 850W (MAG A850GL PCIE5 WHITE)
Nkt.ua (Київ)
6 000 грн.
← купити
Блок живлення Msi Mag A850GL PCIE5 White
Openshop.ua (Київ)
6 304 грн.
← купити
MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE
Mallprix.com (Київ)
6 133 грн.
← купити
Блок живлення MSI 850W (MAG A850GL PCIE5 WHITE) MAG A850GL PCIE5 WHITE
Itbox.ua (Київ)
← купити
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 White
Tomdom.in.ua (Львів)
6 222 грн.
← купити
MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE
Tehnomart.com (Київ)
6 104 грн.
← купити
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE
Denika.ua (Харків)
6 429 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A850GL White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення MSI MAG GL PCIE5 (A850GL White). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення MSI MAG GL PCIE5 (A850GL White) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія