шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити мишка MSI Versa 300 Elite Wireless за ціною від 1549 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис MSI Versa 300 Elite Wireless

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: RGB; Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 60 млн натискань; Перемикачі (світчі): Omron; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс); Роздільна здатність сенсора (DPI): 400 – 26000
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Версія Bluetoothv5.3
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3395
Роздільна здатність сенсора400 – 26000 DPI
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)Omron
Ресурс перемикачів60 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектами+
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Довжина кабелю2 м
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора200 год
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)125x64x41 мм
Вага65 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3000 грн.

MSI unveils the new Versa 300 wireless gaming mice - KitGuru
MSI VERSA 300 Wireless Review - GeekaWhat
MSI Introduces the Versa 300 Elite Wireless and Versa 300 Wireless ...
від 1 549  до 3 359 грн.
MSI Мишка MSI VERSA 300 ELITE W Black (S12-4301290-CLA)
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Миша MSI VERSA 300 ELITE W WIRELESS RGB WL Black (S12-4301290-CLA) S12-4301290-CLA
FOXTROT.UA (Київ)
2 449 грн.
← купити
Миша Msi Versa 300 Elite Wireless (VERSA 300 Elite W) VERSA 300 ELITE W
Openshop.ua (Київ)
2 576 грн.
← купити
Миша MSI Versa 300 Elite Wireless Black Versa 300 Elite W
Click.ua (Київ)
← купити
Миша MSI Versa 300 Elite Wireless (S12-4301290-CLA)
Touch (Дніпро)
2 399 грн.
← купити
Миша MSI VERSA 300 Elite Wireless Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова MSI VERSA 300 ELITE Wireless (S12-4301290-CLA) S12-4301290-CLA
Skay.ua (Одеса)
← купити
MSI VERSA 300 ELITE W
Tehnomart.com (Київ)
2 533 грн.
← купити
Миша MSI VERSA 300 ELITE (S12-4301290-CLA) Black S12-4301290-CLA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротова материнська плата Msi Versa 300 Elite (S124301290CLA)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 899 грн.
← купити
Миша MSI Versa 300 Elite Wireless (VERSA 300 ELITE W) VERSA 300 ELITE W
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша MSI Versa 300 Elite Wireless Black (S12-4301290-CLA) Versa 300 Elite Wireless Black (S12-4301290-CLA)
Denika.ua (Харків)
1 549 грн.
← купити
Миша USB OPTICAL WRL GAMING VERSA 300 ELITE W MSI UA
Sota.store (Київ)
2 209 грн.
← купити
MSI Versa 300 Elite Wireless (VERSA 300 ELITE W) VERSA 300 ELITE W
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 510 грн.
← купити
MSI VERSA 300 ELITE W (S12-4301290-CLA) VERSA300ELITEW(S12-4301290-CLA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша MSI VERSA 300 Elite Wireless Black (S12-4301290-CLA)
MAUDAU (Київ)
2 816 грн.
← купити
MSI VERSA 300 ELITE W
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша MSI VERSA 300 Elite Wireless Black (S12-4301290-CLA) S12-4301290-CLA
Compx.ua (Київ)
← купити
Мишка MSI VERSA 300 ELITE W Wireless/Bluetooth/USB Black
Rozetka.ua (Київ)
3 317 грн.
← купити
Mиша USB OPTICAL WRL GAMING VERSA 300 ELITE W MSI
MAUDAU (Київ)
3 199 грн.
← купити
Мишка бездротова MSI VERSA 300 ELITE W Wireless/Bluetooth/USB чорна 298493
Rozetka.ua (Київ)
3 359 грн.
← купити
Миша MSI Versa 300 Elite Wireless (S12-4301290-CLA) [128181]
Rozetka.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Миша MSI Versa 300 Elite Wireless Black (S12-4301290-CLA)
Rozetka.ua (Київ)
1 828 грн.
← купити
Миша MSI VERSA 300 Elite Wireless Black (S12-4301290-CLA)
Rozetka.ua (Київ)
3 140 грн.
← купити
Миша MSI Versa 300 Elite Wireless (VERSA 300 ELITE W)
Rozetka.ua (Київ)
3 100 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI Versa 300 Elite Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка MSI Versa 300 Elite Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка MSI Versa 300 Elite Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія