шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити мишка MSI Versa 300 Wireless 8K за ціною від 2126 грн.
Відео 8Фото 5

Характеристики та опис MSI Versa 300 Wireless 8K

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: RGB; Ресурс перемикачів: 60 млн натискань; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Макс. частота опитування: 8000 Гц (0,125 мс); Роздільна здатність сенсора (DPI): 400 – 26000; Сенсор: PixArt 3395
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Версія Bluetoothv5.3
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3395
Роздільна здатність сенсора400 – 26000 DPI
Макс. частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Ресурс перемикачів60 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектами+
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Довжина кабелю2 м
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора196 год
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)125x64x41 мм
Вага66 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2100 грн.    до  2800 грн.

від 2 126  до 3 018 грн.
MSI Мишка MSI VERSA 300 WIRELESS 8К Black (S12-4301600-CLA)
MTA.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Миша MSI VERSA 300 WIRELESS 8K, чорний (S12-4301600-CLA) S12-4301600-CLA
Moyo.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Миша MSI VERSA 300 Wireless 8K Black
Telemart.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
MSI VERSA 300 W 8K (S12-4301600-CLA)
Tehnomart.com (Київ)
2 268 грн.
← купити
Миша бездротова MSI Versa 300 Wireless Black (VERSA 300 W 8K) UA VERSA 300 W 8K
Sota.store (Київ)
← купити
MSI VERSA 300 W 8К (S12-4301600-CLA) VERSA300W8К(S12-4301600-CLA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша MSI VERSA 300 W, WIRELESS, RGB, WL, 8K, чорний S12-4301600-CLA
Comtrading.ua (Київ)
2 380 грн.
← купити
Миша MSI VERSA 300 W, WIRELESS, RGB, WL, 8K, чорний
Mobicase.net (Київ)
2 139 грн.
← купити
MSI Versa 300 8K Wireless Black (VERSA 300 W 8K) VERSA 300 W 8K
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 510 грн.
← купити
Миша MSI Versa 300 8K Wireless Black (VERSA 300 WIRELESS 8K) VERSA 300 WIRELESS 8K
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI Versa 300 Wireless 8K, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка MSI Versa 300 Wireless 8K. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка MSI Versa 300 Wireless 8K у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія