шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни62Опис Відгуки1Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити клавіатура MSI Vigor GK30 Combo за ціною від 2485 грн.
Відео 14

Характеристики та опис MSI Vigor GK30 Combo

Роздільна здатність сенсора (DPI): 400 – 5000; Вага (г): 1042; Розміри (мм): 438x157x38; Корпус Skeleton; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами: MSI Mystic Light Sync (MLS); Підсвічування: RGB; Ігровий режим; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: 20-KRO; Anti-Ghosting
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Комплектаціяклавіатура і миша
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.8 м
Типігрові
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічно-мембранна
Anti-Ghosting
#KRO20-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектамиMSI Mystic Light Sync (MLS)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Інше
Корпус Skeleton
Захист від вологи
Розміри438x157x38 мм
Вага1042 г
Мишка
Кількість коліс прокрутки1
Роздільна здатність сенсора400 – 5000 DPI
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2300 грн.    до  3400 грн.

Клавиатура бомбовская вобщем очень классно , спасибо за такой товар!
15 лютого 2023, 20:39 #
Переваги:очень тихая при этом механика для меня очень большой плюс
есть удобный настраиваемый конфиг для неё очень классно
плюс мышь для игр самое оно

Недоліки:не обнаружил сильных недостатков
только если хотите брать механику со звуком то это точно не ваш выбор ну а если звук для вас не важен то можно смело брать

Коментар:прекрасная клавиатура

Автор:Ne1ro

MSI Vigor GK30 Gaming Combo Review - Keyboard Properties ...
MSI Vigor GK30 Gaming Combo Review - Mouse Shape ...
MSI Vigor GK30 Gaming Combo Review - Packaging & First Look ...
від 2 485  до 3 997 грн.
MSI Комплект клавіатура та миша MSI Vigor GK30 Black Combo UA (S11-04UA212-CLA)
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Комплект MSI Vigor GK30 COMBO Black (S11-04UA212-CLA) S11-04UA212-CLA
FOXTROT.UA (Київ)
2 649 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) Msi Vigor GK30 Combo White (S11-04UA302-CLA) S11-04UA302-CLA
Openshop.ua (Київ)
2 829 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) MSI Vigor GK30 Combo UA Black
Click.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура та мишка MSI Vigor GK30 COMBO Black UA (S11-04UA212-CLA) S11-04UA212-CLA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комплект клавіатура та миша MSI Vigor GK30 COMBO UA USB, EN/UKR/RU, RGB S11-04UA212-CLA
ШО (Київ)
2 820 грн.
← купити
Комплект клавіатура та миша MSI Vigor GK30 COMBO UA USB, EN/UKR/RU, RGB, чорний (S11-04UA212-CLA)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура + миша) MSI Vigor GK30 Combo White UA (S11-04UA302-CLA)
Touch (Дніпро)
2 489 грн.
← купити
Комплект клавіатура та миша MSI Vigor GK30 Combo Black UA (S11-04UA212-CLA) S11-04UA212-CLA
Skay.ua (Одеса)
← купити
Ігровий комплект MSI VIGOR GK30 COMBO White
Telemart.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI Vigor GK30 Combo, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура MSI Vigor GK30 Combo. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура MSI Vigor GK30 Combo у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія