шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни17Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити килимок для мишки MSI Vigor WR01 за ціною від 699 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис MSI Vigor WR01

Прошитий контур; Форма килимка: прямокутний;ястя для клавіатури; Тип: підставка під зап'
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип
підставка під зап'ястя для клавіатури
Форма килимка
прямокутний
Прошитий контур
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Рекомендую, не пошкодуєте
15 грудня 2025, 11:18 #
Переваги:Зручно для рук

Недоліки:Немає

Коментар:Ніколи не сподівалася, що ця підставка така необхідна річ. Для довгої роботи за ноутом це спасіння. Дуже зручно для зап'ястя, втоми не відчувається, рука не напружується, тканина шовковиста, приємна на дотик, враження що з охолодженням. Не марка, місця займає обмаль. Прогумована знизу, прошита по боках.

Автор:Наталія  пользуюсь MSI Vigor WR01 кілька місяців

від 699  до 1 235 грн.
Ігрова поверхня Msi Vigor WR01 Wrist Rest
Цифра (Київ)
881 грн.
← купити
Підставка під зап`ястя MSI Vigor WR01 Wrist Rest Black
Click.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Підставка для рук MSI VIGOR WR01 Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
MSI VIGOR WR01 Wrist Rest (OJ0-XXXXXX1-000) VIGORWR01WristRest(OJ0-XXXXXX1-000)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Килимок для клавіатури Msi Wrist Rest Vigor WR01 (VIGOR WR01 WRIST) Black VIGOR WR01 WRIST REST
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Підставка під зап'ястя MSI Vigor WR01 Wrist Rest Black (VIGOR WR01 WRIST REST)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Підставка під зап'ястя MSI VIGOR WR01 Wrist Rest
Citrus.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Килимок для мишки WRIST REST VIGOR WR01 MSI VIGOR WR01 WRIST REST
Comtrading.ua (Київ)
1 233 грн.
← купити
Підставка для зап'ястя MSI Vigor WR01
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 235 грн.
← купити
Коврик для клавіатури WRIST REST VIGOR WR01 MSI
MAUDAU (Київ)
1 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI Vigor WR01, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: килимок для мишки MSI Vigor WR01. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на килимок для мишки MSI Vigor WR01 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія